Skomska Olya

Поговоримо про нічні, спонтанні покупки?

Поговоримо про нічні, спонтанні покупки?

Дуже часто перед сном я люблю зайти , та продивитись улюблені сайті💓

В більшості випадків тільки переглядаю, але інколи мене заносить 🤪

Чи бувало у вас таке, що ви перед сном щось замовили, а на ранок вже і не зовсім памʼятаєте, що добавили в корзину?

От в мене так було цього разу🫠

А все чому ? Бо акційна пропозиція😆

При замовленні на 1000 грн Mystery Bag в подарунок.

Я давно хотіла познайомитись із брендом Makeup Revolution , тому вирішила , що це знак🤣

То що ж замовила і отримала в Mystery Bag? 🎁

Поговоримо про нічні, спонтанні покупки?

Звісно , що я маю палетки , але від Makeup Revolution жодної, тому замовила відразу 3🤩

Мені сподобався великий вибір палітри .

Я обрала дві палетки на 15 відтінків , та одну дуже красиву на 10 кольорів.

Давно хотіла спробувати дану палетку, адже в ній є все необхідне : бронзер, рум'яна та хайлайтер.

Красиві відтінки , добре пігментовані, легко тушуються. Користуюсь лише 2 дні.

Найближчим часом поділюсь повноцінним відгуком💓

Вирішила спробувати матову помаду.

Сподобався відтінок, та дизайн .

Я раніше мала схожий колір від Maybelline New York SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick вирішила спробувати альтернативний варіант, та порівняти для себе.

Я думала , що Mystery Bag - це буде боксик з засобами на подарунок, а в результаті вони були замотані просто в окремий пакетик, але все ж було цікаво, що поклали .

  • Перше це палетка - Makeup Revolution Rose Gold Chocolate Palette , вона така маленька, компактна, та дуже стильна.
  • Другий продукт - Makeup Revolution Pout Bomb Plumping Gloss у відтінку Juicy.
  • Третій засіб - помада в красивому золотистому дизайні Revolution Pro New Neutral Satin Matte Lipstick . Я коли відкрила коробочку- просто почала її розглядати . Це дуже гарно✨

Загальна сума подарункового боксику близько 1000 грн , це непогано . Мене порадувало наповнення.

Вже хочеться все якнайшвидше протестувати )

А ви знайомі із брендом Makeup Revolution ? Які ваші улюблені засоби ?

p.s сорі, що фото не по порядку ...змінювала і загружала декілька раз і бешеніла ... залишила вже, як є