Дашуля❤️

Шампунь Nature Box та щітка- масажер♡

Шампунь Nature Box та щітка- масажер♡

В пошуках нового шампуню я натрапила на хороші відгуки про Nature Box💚

Користуюсь ним я вже декілька тижнів тому є що сказати ->

  • Об'єм: 385ml;
  • Тип волосся: всі типи волосся;
  • Пакування: пляшка виготовлена на 98% із соціального пластику;
  • Запах: дуже приємний, не хімозний, навіть після миття ще трішки відчувається🌸;
  • Розхід: економний, адже шампунь піниться класно 💚 ;
  • Склад: класний склад без силіконів, парабенів та штучних барвників, більше 98% інгредієнтів натурального походження та 100% олія авокадо холодного віджиму👌🏻;
  • Що помітила при використанні цього шампуню? ->
  1. Помітила що вимиває він волосся чудово, беручи до уваги те, що я мию волосся в 2 підходи;
  2. Помітила, що трішки довше тримається чистота<3;
  3. Волосся мяке і не пересушене, як в мене бувало з іншими шампунями.🧐

І як завжди, тільки придбавши його я натрапила на купу негативних відгуків, які поки що не втілилися в моєму використанні аж ніяк🤨.

Поки що я задоволена цим шампунем🙃

Буде цікаво почитати і ваше враження про цей шампунь якщо таке є, і можливо поради шампунів з хорошою дією, цієї цінової категорії💋

Все ніяк не доходили руки придбати, але я все таки придбала щітку- масажер🥰

У мене щіточка в чорному кольорі з класно ручкою, яка анатомічно лежить в руці🤍 Самі зубчики прорезинені і при масажі не є твердими🥰

Такий девайс я використовую при спінюванні шампуню і що-що , а шампунь розподіляється класно по всій шкірі голови + гарно вимиває✨️

Також при масажуванні голови цією щіточкою стимулюється циркуляція крові, що в свою чергу: укріплює волосяні фулікули(зменшується випадіння), пришвидшується ріст волосся, глибоке очищення🥰

Отож я дуже задоволена покупкою і це справді та річ, яку я можу сміливо радити🫶

Дякую за увагу, всім посмішок🥰