Spodobaieva Maryna

Medi-Peel

Medi-Peel
Medi-Peel

Взагалі стояв вибір між ним та Cica Antio Cream, але на жаль в останнього були досить неоднозначні відгуки. Тож я чекала коли перший з’явиться в наявності, але достатньо було тільки подумати, як я його купую в фізичному магазині ще й зі знижкою.

В основному використовую в ранковій рутині, як відновлення після кислот чи ретинолу. Крем містить 5% пантенолу з комплексом Cica-Nol (5 видів екстрактів центелли азіатської), який утворює вологозахищений бар'єр для чутливої шкіри, перешкоджаючи різноманітним подразникам зовнішнього середовища. Містить натуральні компоненти, досить універсальний. Він заспокоює, відновлює, зволожує, живить та пом'якшує шкіру. Має в складі цераміди та гіалуронову кислоту, також рослинний колаген живить, пом'якшує та відновлює шкіру.

Склад: Water, Caprylic/Capric Triglyceride, Panthenol(50,000 ppm), Propanediol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Diste arate, Cyclohexasiloxane, Titanium Dioxide, Glycerin, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Cetearyl Alcohol, Camellia Japonica Seed Oil, Centella Asiatica Extract(5,000 ppm), Madecassoside(50 ppm), Asiaticoside(5 ppm), Asiatic Acid(5 ppm), Madecassic Acid(5 ppm), Saccharomyces/Viscum Album (Mistletoe) Ferment Extract, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Saccharomyces/Imperata Cylindrica Root Ferment Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Origanum Vulgare Flower/Leaf/Stem Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Butylene Glycol, Magnolia Kobus Bark Extract, Biosaccharide Gum-4, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Gluconolactone, Collagen Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Calendula Officinalis Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ceramide NP, Carbomer, Disodium EDTA, Adenosine, Betaine, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Stearic acid, Glyceryl Stearate, Tromethamine, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Dipotassium Glycyrrhizate, Dipropylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Fragrance.

Розбирати склад точно не буду, сюди дійсно підходить вислів «Легше сказати чого тут немає?». Крем пом’якшує та заспокоює шкіру, стимулює оновлення на клітинному рівні. Завдяки ферментованим молочнокислим бактеріям, комплексу центелли азіатської та низькомолекулярному колагену крем розгладжує шкіру, робить її еластичною та пружною, зміцнює природний захисний бар’єр. Комплекс амінокислот глибоко зволожує, а гіалуронова кислота трьох типів утримує вологу у клітинах, мінімізує вираженість зморшок.

Поки хочу відмітити плюси крему:

+ має веганську формулу;
+ ефективно відновлює захисні функції шкіри, створюючи гідроліпідний бар’єр епідермісу;
+ заспокоює шкіру;
+ зменшує свербіж і подразнення;
+ позбавляє сухості та лущення;
+ м’яко видаляє ороговілі клітини;
+ сприяє регенерації шкіри;
+ зволожує;
+ сприяє зміцненню захисних функцій шкіри;
+ знижує чутливість;
+ запобігає втраті вологи, зберігаючи шкіру зволоженою та здоровою;
+ ефективний у боротьбі з куперозом;
+ зміцнює стінки судин;
+ підходить для чутливої шкіри.

Мінусів я поки не знайшла.

Medi-Peel
Medi-Peel
Medi-Peel

І тільки через деякий час користування я зрозуміла, що він нагадує мені мій улюблений Cicaplast Baume B5+ від La Roche-Posay. Думаю буде цікаво порівняти їх текстури. Відразу відмічу Cica-Nol має легшу текстуру, краще розподіляється по шкірі і має більш сатиновий фініш в порівнянні з La Roche-Posay. Плюс я окремо можу відмітити плюси Cica-Nol, тут більший об’єм і багатіший склад, після відкриття 12 місяців, а не 6. Одним словом я дуже задоволена ним, щиро рекомендую. На фото зверху Medi-Peel знизу La Roche-Posay.