Beautiful land💞

Крем для обличчя від бренду Lumene

Крем для обличчя від бренду Lumene

Вітаю усіх.

Сьогодні поговоримо про крем для комбінованої та жирної шкіри обличчя. Згідно зі статистикою, близько 40-55% підлітків та молодих дорослих та близько 10-20% дорослих мають комбіновану або жирну шкіру. Точні цифри можуть варіюватися в залежності від різних досліджень і регіонів.

Я маю жирний тип шкіри з підліткового віку, і тому вже так звикла до цього, що навіть не знаю, що буду робити якщо повністю вилікуюсь від акне і т.д 😅

Тюбик об'ємом 50 мл, виготовлений з переробленого матеріалу. Дизайн мінімалістичний, виконаний в спокійних тонах, що відповідає скандинавському стилю. Оскільки виробник з Фінляндії, текст на упаковці англійською та фінською мовами. Аромат крему натуральний та ніжний, без відчуття хімії.

Крем має м'яку текстуру, ніжно-білого кольору, легко розподіляється по шкірі та швидко вбирається, не залишаючи жирних слідів.

Використовувала лише вранці після очищення шкіри. При такому режимі використання його вистачило на півтора місяці.

Склад

Цілком безпечно - Aqua (water)

Безпечно - Dicaprylyl carbonate

Цілком безпечно - Glycerin

Безпечно - Arachidyl alcohol

Безпечно - Propanediol

Допустимо - Hydrogenated polydecene

Безпечно - Behenyl alcohol

Цілком безпечно - Xanthan gum

Допустимо - Disodium edta

Безпечно- Butylene glycol

Безпечно - Ethylhexylglycerin

Цілком безпечно - Allantoin

Безпечно - Menthyl lactate

Безпечно - Potassium sorbate

Безпечно -Sorbic acid

Цілком безпечно - Maltodextrin

Допустимо - enzyl salicylate

Допустимо - Citronellol

Допустимо - Limonene

Середня безпека - Parfum (Fragrance)

Тепер поговоримо про сам крем і мою реакцію

Плюси

- саме головне це матування шкіри, десь 4 годи точно відчутно було

- зволоження та живлення шкіри

- почервоніння та висипи заначно стали менші

- алергічних реацій не було

Мінуси

- головний і один мінус це скочування....

Після нанесення ВВ-крему починається скочування, і це просто жах, бо доводиться йти вмиватися і знову наносити. Тут виникає вибір: або крем, або ВВ-крем, оскільки разом вони просто не можуть бути в тандемі.

Відразу виникає питання: чи потрібен такий крем?? Напевно, для тих дівчаток, які не використовують ВВ-крем у повсякденному житті, це може бути добрим вибором. Але для мене важливо, щоб креми якось "дружили", тому наступного разу я точно не візьмуся на цей. Якщо не перейду на щось інше.

Це все на сьогоді, дякую вам за увагу😘