NikVik

Тест шкіри і визначення вологості

Тест шкіри і визначення вологості

Хочу трішки поділиться своїми враженнями і можливо хтось ще не знає !!!

Зараз в ЕVA ,L'Oréal , garnier , mixa зробили гарна акція перевірити тип і вологість своєї шкіри . Що саме більше сподабалось це визначення вологості тому що я знала що в мене суха шкіра ( але доречі дізналась що вона дуже суха ) а от вологість дає зрозуміти чи підходить теперішній догляд чи ні .

Ще звісно це як повезе з консультантом який розуміється в цьому чи ні, бо зможе дати гарну консультацію який догляд можна підібрати індивідуально для тебе .

На фото першому показані мої показники де детально розписана кожна ділянка лиця сухості і вологості шкіри .

Друге фото це від представників L'Oréal , garnier , mixa , дають маленьки поради який би міг бути догляд від їхньої фірми ( для різного типу шкіри )

Ну і третє фото це маленький подарунок маска-сироватка з гіалуроновоі кислоти та кофеіну для шкіри навколо очей .

P.S як іі спробую напишу більш детально в наступних дописах . В цілому я задоволена.

Щоб скористуватися цією можна зайти на сайт Eva і обрати собі дату, час і відділення або просто завітати в магазин де проводять цю акцію ( не у всіх магазинах консультанти стоять ) , алеприйдеться зачекати бо можливо буде черга . На рахунок коли ця акція завершиться я не знаю .

Тест шкіри і визначення вологості
Тест шкіри і визначення вологості