Olga Vyhivska🌷

BB cream від Purito: варто чи ні?

BB cream від Purito: варто чи ні?
BB cream від Purito: варто чи ні?
BB cream від Purito: варто чи ні?

Багато позитивних відгуків і рекомендацій в тік-ток змусили мене спробувати цей ВВ крем від Purito, але я вирішила почати з пробника.

В мене світла шкіра, але відтінок який був в наявності, 23 natural beige, добре підійшов, бо крем підлаштовується під колір шкіри.

Сам BB-крем з екстрактом центелли азіатської - містить фізичні та хімічні УФ-фільтри, що забезпечують захист від сонячного випромінювання. Крем також містить ніацинамід, який має протизапальну дію і допомагає зменшити пігментацію. Окрім екстракту центелли азіатської, який має заспокійливі, антибактеріальні та регенеративні властивості, продукт також містить речовини, отримані з цієї рослини, такі як мадекасозид, азіатикозид та азіатикова кислота. Алантоїн та пантенол заспокоюють та зволожують.

+

  • легко наноситься і добре тушується вологим спонжем
  • гарно перекриває всі почервоніння, нерівності і т.д.
  • колір підлаштовується під колір шкіри, тому якщо трохи прогадати з відтінком, то bb має більш менш підлаштуватися
  • містить хімічні і фізичні фільтри для захисту шкіри від сонця (але я не знайшла який саме показник spf)
  • робить вигляд сяючої шкіри

-

  • через кілька годин провалюється у зморшки і виглядає це жахливо
  • швидко зʼявляється жирний блиск (в принципі, як у всіх бб)

Отже, собі повнорозмірний продукт купувати не буду😔, але загалом непоганий bb для фотосесій, бо дуже класно все маскує.

А як вам цей bb?