Бальзам- олія іспанського бренду BABE laboratorios

Бальзам- олія іспанського бренду BABE laboratorios
Бальзам- олія іспанського бренду BABE laboratorios

Доброго всім дня!

Мій сьогоднішній огляд буде про Бальзам- олію іспанського бренду BABE laboratorios.

З даним брендом я познайомилися 2017 року як ходила ще на курси для вагітних. Мені тоді сподобалася, що бренд використовує натуральні компоненти, не використовує агресивної хімії, парабенів, сульфатів тощо, що можуть визвати алергію або роздратування чутливої шкіри немовлят або маминої.

Цього разу мені пощастило тестувати їх емолієнт-трансформер. За модель я взяла свого малого. Його вік 4 рочки. У нього постійна проблема- це сухість на колінах, шкіра з пупирками внаслідок хронічного захворювання дисгідрозу.

При нанесені бальзам має консистенцію білого крему, при розтиранні який перетворюється на прозору олійку. На тілі при трансформації бальзаму відчувається холодок, що моєму малому не дуже сподобалося, бо зима і так холодно, але влітку думаю він би ліпше вподобав. Запаз ніжний, майже непомітний. Після поглинання бальзаму шкіра м'якенька, трохи блищить. Застосовували кожен день впродовж неділі, стан шкіри малого на колінах став ліпший, пупирок майже не видно. Хоча треба постійно мастити, бо ефект швидко зійде на нівець.

Нам сподобався, тож сміливо можу рекомендувати для пом'якщення шкіри, дійсно працює!

Бальзам- олія іспанського бренду BABE laboratorios
Бальзам- олія іспанського бренду BABE laboratorios
Бальзам- олія іспанського бренду BABE laboratorios
Ніколаєнко Наталі
2
Підписники
0