MAXIMOVA🌷

Олівець для очей Ламель помаранчевий 406

Олівець для очей Ламель помаранчевий 406

Ще один яскравий помічник в моїй косметичці. Вже маю рожевий💖 та жовтий💛 тепер колекція поповнюється - помаранчевим🧡

Одразу прикріпляю свотчі, всі кольори виглядають яскраво та насичено! Такі олівці мені допомагають створювати креативні макіяжі.

Олівець для очей Ламель помаранчевий 406

Сам олівчик виглядає яскраво, зовнішній колір відповідає кольору стержня, тому в косметичці легко знайти потрібний олівчик. Ковпачок закривається дуже плотно і надійно.

Стержень дуже м’який, тому наноситься на шкіру як масло, достатньо легенького дотику і пігмент вже передається. Можна вивести чітку стрілку або одразу розтушувати в мякі кордони. Олівчик досить швидко фіксується і добре тримаються. На слизовій комфортний, не подразнює око.

Підгострюю його звичайною косметичною точилкою, проблем з цим у мене не виникало.

Дуже задоволена цими олівцями, хочу поповнити колекцію ще голубим кольором💙

P.S. Олівці мають високу стійкість (про це зазначає виробник) - це означає, що вони не змиються легко, не всі міцелярні води можуть справитись з такими стійкими формулами. Можу порадити для демакіяжу двофазну міцелярну воду від NIVEA призначену спеціально для розчинення водостійких макіяжів. Вона дбайливо видаляє таку косметику з очей. Перевірено!😊