Beautiful land💞

Пінистий гель для вмивання Hirudo Derm

Пінистий гель для вмивання Hirudo Derm

Сьогодні ми поговоримо про гель для вмивання від Hirudo Derm.

Розкрию його плюси та мінуси, і розповім про те, з чим я зіткнулася, що мене розчарувало.

Прозорий пластиковий флакон з дозатором, який зручно відкривається, але не зачиняється назад - з цим я стикнулася і була трохи розчарована. Коли намагалася закрити флакон, гель почав виходити, що не дуже приємно.

Пінистий гель для вмивання Hirudo Derm

Гель прозорого кольору, дуже густої консистенції, схожий на желе, об'ємом 180 мл, якого вистачило на півтора місяця використання раз на день.

Щодо аромату, він просто звичайний, але я б не назвала його "дешевим". Він схожий на аромат звичайного шампуню з легкою нотою свіжості. Про запах ми можемо поговорити пізніше, коли я повернуся до складу.

Використовую я його як звичайний гель для вмивання. Невелику кількість гелю наношу на зволожену шкіру обличчя. Доречі, гель дуже добре піниться. Потім змиваю водою.

Щодо складу він мене трохи розчарував, а саме це парфумована відушка.

Butylphenyl methylpropional - БУТИЛ ФЕНІЛ МЕТИЛПРОПІОНАЛЬ - 2-(4-Третбутілбензил)пропіональдегід, ліліальальдегід, в'язка рідина зі свіжим квітковим запахом, з нотами конвалії, лілії, цикламена. Синтетична речовина. Використовується у багатьох парфумерних композиціях та віддушках у концентрації до 15%. Є речовиною, здатною викликати алергічні реакції.

Використовуюючи півтора місяця хочу віддзначити плюси які дійсно мене вразили:

- відсутність якихось побічних реакцій, саме парфумована основа, якби, надає алергію. У мене досить ніжна і чутлива шкіра, і не було жодних поганих наслідків;

- чудове очищення пор від чорних цяток;

- запалення стає менш помітним;

- сухості чи стягнення шкіри не було зафіксовано, я б додала, що шкіра трохи відчувається зволоженою;

- освітлює шкіру;

- пори звужуються, стають менш помітними;

Один мінус, який я помітила, це наявність складника парфуму, який міг бути кращим.

Хоча у мене ніжна шкіра, яка може реагувати непередбачувано, іноді всім підходить той або інший засіб, але моя шкіра буває вередливою, в данний момент, шкіра відреагувала дуже добре.

Однак це індивідуально, і я бачу багато плюсів, які мене дуже приваблюють до цього гелю.

Її зараз, на жаль, немає в наявності, але якщо б вона була, то ще раз взяла б.

Всіх цілую😘