lyuba_belllaaa

Майже Ідеальний - Матуючий сонцезахисний крем USOLAB Bio Sensitive Sun Block Matte 50+

Майже Ідеальний - Матуючий сонцезахисний крем USOLAB Bio Sensitive Sun Block Matte 50+
Майже Ідеальний - Матуючий сонцезахисний крем USOLAB Bio Sensitive Sun Block Matte 50+

Думала, що вже закрила для себе корейські засоби - мені майже нічого з них не підходить, і більшість недорогих санскрінів не захищають мою пігментовану шкіру, як слід.

Але, пошуки новинок мінерального санкскріну привели мене до марки Usolab. Маску цього виробника мені дає косметолог після біоревіталізації - і вони просто космічні 🤩 То чому б не спробувати вже і санскрін?

Отже, що обіцяє виробник?

Заспокійливий сонцезахисний крем з мінеральним фільтром та фактором 50+/PA++++ відображає шкідливі ультрафіолетові промені та ефективно захищає від руйнівної дії ультрафіолету. Є універсальним засобом, одночасно захищає від появи небажаної пігментації та ознак передчасного старіння, зволожує, знімає свербіж та подразнення, усуває почервоніння та має антибактеріальну дію. Вирівнює тон шкіри, не залишаючи плівки та білих слідів. Підходить для жирної, комбінованої, проблемної та чутливої шкіри.

Активні компоненти:

- Мікронізований оксид цинку (Z-Cote). Сонцезахисний фільтр природного походження має здатності відбивати УФ-промені. На відміну від хімічних фільтрів, які починають діяти приблизно за пів години після нанесення сонцезахисного засобу, діє відразу.

- Екстракт листя чайного дерева.

- Екстракт лотоса.

- Гідролізований колаген.

- Ніацинамід.

- Бакучіол!

- Комплекс пептидів SEATIDE.

Плюсую до всього, окрім вибілювання. Я наношу 2 щедрі пальці засобу, і він таки вибілює - але я не виглядаю з ним як мім (if you know what i mean 🤪). Кілька висипань на фото на шкірі - то результат гормонального впливу лікування, перші 1.5 місяці використання засобу всі висипи повністю зникли 😀Ідемо дивитись на до і після?

Цей санскрін я наношу на мейк (бо він без тону), тому перше фото з тоном Purito.

Друге фото - ну давайте чесно, вибілює. Але за 5-7 хв всідається, зливається з тоном і не виглядає так чужорідно.

На третьому фото якраз вигляд за 10 хв з рум'янами зверху.

На мою думку, вигляд досить натуральний - зволожена сяюча шкіра. Моя доза - дві фаланги крему - при цьому більшість кремів зроблять з мого обличчя жирний млинець.

Тому ставлю Usolab-у 5 -ку і купила вже 2 упаковку.

Як тестую? У мене велика пігментна пляма на лобі, і щороку за весну-літо вони темнішає, і за зиму я її лазером знову вибілюю.

Але цього року вона поки зовсім не стала яскравішою - хоча я вже була на дуже яскравому сонці на півдні.

Поки дуже задоволена і зацікавлена маркою, є ще кілька продуктів у віш лісті.

Які у вас відносини з мінеральними санскрінами?

Майже Ідеальний - Матуючий сонцезахисний крем USOLAB Bio Sensitive Sun Block Matte 50+
Майже Ідеальний - Матуючий сонцезахисний крем USOLAB Bio Sensitive Sun Block Matte 50+
Майже Ідеальний - Матуючий сонцезахисний крем USOLAB Bio Sensitive Sun Block Matte 50+