krutoguuz

Що в моїй сумці?

Що в моїй сумці?

Речі, які майже постійно знаходяться в моїх сумочках.

  • вологі серветки
  • сухі серветки
  • антисептик

Особливо після громадського транспорту я відчуваю себе брудною, тому без цих речей ніяк + я ще та хрюшка, тому серветки треба постійно.

  • бальзам для губ, по перше саме цей хочу пошвидше використати. А по друге я з тих людей, які його наносять засоби для губ 100 500 разів на день.
  • жуйка
  • навушники, я обожнюю слухати музику і розмовляю тільки в навушниках, бо це краще та зручніше ніж висипи на щоках від брудного телефону.
  • пластир - ношу його постійно, але саме в весняно літній період він завжди найбліьше треба.
  • зубна нитка - після брекетів в мене пунктик на чистоті зубів тому або нитка або зубні флоси
  • картхолдер, тут дуже зручно збергати карти, документи та готівка, бо все дуже компактно.
  • ключниця, дякую Makeup за подарунок, бо це дуже зручно, без неї тепер нікуди.
  • гребінець - це єдина моя розчіска, на Janeke ще не розкошелилася. А ця поміщається крутогом і дуже зручна в догляді за нею та користуванні.
  • ручка- на випадок важливих переговорів або може комусь треба буде мій автограф 😂
  • крем для рук, зараз в мене aestetic крем від Mermade подобається його аромат дорогого готелю

І речі, які з'являються періодично:

  • матуючі серветки, саме ця пачка в мене вже років 5, дуже рідко ними користуюся, але іноді в періоди коли я перборщу з активами і потім все прибираю з догляду і шкірне сало стає більш активніше продукуватися, ношу їх)
  • перекус, часто можуть бути якісь батончики або цукерочка. не дуже полюбляю таке, але іноді по іншому не виходить(
  • контейнер для тампонів, зручий дуже і майже ніхто не здогадується, що то у вас таке
  • і штучка ментолова для носа, в період весни та осені дуже необхідна для мене штука, бо ніс це моя хвора тема
  • іноді ще резинка для волосся

А без чого не обходиться твоя сумка?

Що в моїй сумці?