Beautiful land💞

Освітлювальні гідрогелеві патчі під очі від ʕ ᵔᴥᵔ ʔMermadeʕ ᵔᴥᵔ ʔ

Освітлювальні гідрогелеві патчі під очі від ʕ ᵔᴥᵔ ʔMermadeʕ ᵔᴥᵔ ʔ

Привітики усім любителям ʕ ᵔᴥᵔ ʔMermadeʕ ᵔᴥᵔ ʔ і не тільки. Сьогодні я розповім про патчі, якими я вже користуюсь дві неділі, і підведу підсумок моєї любові до Mermade.

І так почнемо...

Я взяла освітлювані патчі, бо хочу трохи освіжити своє обличчя від повсякдення. Упакування коробочки з високоякісного картону, його не так легко зламати, і воно не втратило форму під час транспортування. Дизайн коробочки романтичний, в ніжних рожевих тонах.

Освітлювальні гідрогелеві патчі під очі від ʕ ᵔᴥᵔ ʔMermadeʕ ᵔᴥᵔ ʔ

В самій коробочці відразу видно детальну інструкцію щодо алергій та правила якісного використання продукту, що свідчить про те, як турботливо ставиться до нас виробник(ღ˘⌣˘ღ).

Також надані контактні дані.

Пластикова коробочка, де зберігаються патчі, має стильний рожевий колір, який приємно виглядає.

Верхня кришечка відчиняється як у звичайний крем, прокручуючи її.

У внутрішній частині, під кришкою, розміщено додаткову пластикову мембрану, яка надійно захищає від випаровування та просочення рідини. Кришка дуже щільно прилягає що не допускає витоку рідини. Крім того, в комплекті йде міні пластикова лопатка, яка дозволяє легко виймати патчі.

Самі патчі мають напівпрозорий рожевий колір, трохи мерехтять на сонці, гарної форми. У коробочці їх 60 штук.

Вони дуже приємні на дотик, м'які і легкі.

Легко наносяться на шкіру, рівномірно адаптуючись до контуру тіла.

Має тонкий запах свіжості, який майже невловимий.

Як я їх застосовую... Зазвичай я тримаю їх у холодильнику, як рекомендує виробник. Також варто зазначити, що це дійсно працює, оскільки на початку використання я тримала їх просто в кімнаті і побачила не такий ефект, як після використання з холодильника.

Після очищення шкіри я наношу їх на обличчя, виймаючи патчі палочкою. Це зручно, та надійно захищає від мікробів. Кладу їх туди, куди хочу, іноді навіть пробувала їх на носогубну складку та шию.

Тримаю на шкірі 15-20 хвилин, це достатньо щоб зволожити та зняти набряк.

Через те, що вони мають ніжно-рожевий колір, на шкірі вони ледь помітні. Інша людина може навіть не помітити їх, а котики😻 зовсім подумали, що це ковбаска, дивлячись на мене, не розуміючи, навіщо я їх кладу під очі, облизуючись і дивлячись на мене.

Плюси, які я хочу описати:

- гарно зволожує шкіру;

- знімає набряки;

- не залишають липкість або сліди після себе;

- шкіра стає більш світлою та підтянутою;

- добре вбирається в шкіру;

- відсутність стягнення шкіри;

- адаптується до контуру шкіри;

- відсутність побічних реакцій;

- дуже вигідно, якщо розрахувати ціну за одну пару;

- розгладжує зморшки;

- легкі, не відчуваються на шкірі.

Головний мінус цих патчів полягає в тому, що чому раніше я не користувалася ними, (точніше мій мінус) вони справді круті за своїм складом, дією, використанням та ціною.

Мало ще знайома з цим брендом, і це було моє перше знайомство з ним, але я вже бачу вау-ефект, який мене зачарував💖.

Тому дякую ♡Mermade♡, що ви з'явилися в моєму житті і подарували моїй шкірі той ефект, який я хотіла відчути.

І дякую дівчатка заувагу усіх віртуально обіймаю(づ ◕‿◕ )づ.