SomovaFM

#testmakeupclub Чи дієвий бестселер від L'Oreal

#testmakeupclub Чи дієвий бестселер від L'Oreal

Мене дуже заінтригувала промо-компанія ц их засобів, а особливо гучний вислів, що вони можуть відновити до 2х років пошкоджень за одне використання. Моє волосся вже потребує стрижки, бо є посічені кінчити. Перед походом до перукаря я зазвичай не дуже заморочують над рятуванням свого волосся. Це як вичищати зуби перед походом до стоматолога 😂 А волосся то ще й будуть обстригти. Але коли, як не зараз, гарна можливість випробувати ці засоби на дієвість.

Волосся в мене тонке, легке та схильне до пухнастості у кінчиків.

Набір був гарно запакований в невеличку картонуу а-ля сумочку з бантиком з атласної стрічки. Ну стильно та віє дороговизною.

В середині були засоби для 4х етапного догляду:

  • L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo
  • L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Serum
  • L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Gold Quinoa+Protein Mask
  • L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Leave-In Mask
#testmakeupclub Чи дієвий бестселер від L'Oreal

Стильна баночка на 100мл. Шампунь білого кольору, доволі густої консистенції, через що його важко вичавити за баночки. Як на мене шампу має бути трохи рідкішим.

Шампунь не погано піниться, але промивати не чисте волосся треба мін двічі, якщо не тричі.

Аромат в шампуню чудовий. Відчуваю наче нотки смаженої карамелі та мускусу, чимось схожий на елітний чоловічий парфюм. Мені подобається. На волоссі після змивання залишається на деякий час.

Під час миття відчуття приємні, волосся не плутається.

Сироватка вже у пляшечці на 75мл. Вона прозора та доволі рідкої консистенції, присутня легка в'язкість. Аромат в сироватки такий самий приємний та навіть більш гучний, ніж в шампуню.

Засіб наношу чітко за інструкцією: вичавивши сироватку в долоні, розподіляю по волоссю, попередньо розділивши його на дві частини та ретельно втираю у локони.

На волоссі сироватка не відчувається, немає обтяження. Витримую пару хвилин та змиваю.

Вже на етапі сироватки волосся по довжині стає більш гладким, ніби само розплутується під водою.

Маска в наборі представлена у форматі семплів по 15 мл, всього їх 5 шт. Один пакетик ділю на два рази, цього цілком достатньо.

Засіб по текстурі доволі густий та щільний, хоче не така щільна як шампу. Маска легко наноситься, люблю саме такі маски, вони не розтікаються в руках ще до етапу нанесення.

Аромат в маски не такий яскравий, як у попередніх засобах, він вже більш приземлений, свіжий та лед вловимий.

Маска жовтого кольору з частинками шимеру. Я була дуже здивована коли це побачила, але й стало ще цікавіше.

Маска легко розподіляється по волоссю, оговтуючи його наче в захисні обійми. Витримую її до 5 хв та змиваю.

Яскравого блиску шимеру на волоссі не залишається. Саме волосся стає наче плотнішим але не обтяженим.

Незмивними масками я до цього не користувалася. Більш звикша до флюїдів та олійок. Тому було цікаво як вона ляже на моє волосся.

Незмивна маска також представлена у семплах по 10мл, їх в наборі всього 4шт ( але чому не 5, як попередньої маски?)

Маска білого кольору, середньої густоти, по консистенції більш схожа на лосьйон для тіла. Аромат в неї такий самий, як в шампуню та сироватки, але не такий насичений.

Наношу на вологе волосся, гарно розмоділивши по всій довжині. На один раз беру десь 1/3 пачки.

Феном волосся я не сушу, тому чекала доки тепле свіже повітря зробить свою справу. Лише декілька разів проходилась м'яким пухнастим гребінцем, аби розділити локони.

Щt на етапі нанесення маски я не відчуваю обтяження волосся та воно не виглядає склеяним, про що я переймался.

Мені сподобалась дія шампуню та сироватки. Вони зробили моє волосся м'якеньким та гладким.

Перша маска також залишила гарні відчуття під час використання. Але я б точно не залишала волосся після неї без якоїсь легкої олійки, аби повернути йому м'якість. Бо вона все ж робить його грубішим.

Незмивна маска також не була зайвою в цій рутині. Волосинки м'які, розділені.

Волосся має приємний об'єм, воно гладке, але посічені кінчики залишилися помітними і стирчать в різні сторони. А саме на відсутність візуального пошкодження волосся я робила ставку, бо це обіцяла брошюрка.

Аромат на волоссі тримався довго. Поки воно було влоге його було чудово чутно, вже на сухому лише якщо занюхати прядь.

Загалом серія дуже гарна, якщо не очікувати від неї прям магії. Дякую MakeUp Club за можливість тестувати цікаві новинки 🙌