Кузя Ю-а

ArtAroma Cashmere

ArtAroma Cashmere

Чи не найцікавіший винахід для створення атмосфери у домі - аромадифузори! Вони мають безліч ароматів! Від звиклих всім - манго і ванілі, до складних - авторських та глибоких, схожих на нішеву парфумерію.

Я обрала для дома аромат Кашеміру від бренду ArtAroma. І я не помилилась з вибором. Аромат - інтимний, теплий, софт, пудровий. В ньому суміш ванілі, сандалу і пачулі.

Він схожий нотками на якийсь глибокий східний Парфум. В квартирі одразу стало затишно. Він не кричущий, проте відчутний.

В комплекті йдуть 5 паличок, що гарно віддають аромат.

Сам флакон цікавого кубічного дизайну, що гарно вписується в інтерʼєр. Лаконічно та витримано.

Спосіб використання простий:

🟢зняти захисний ковпачок,

🟢обираємо площу не більше 25м2,

🟢використовуємо ту кількість паличок, що довподоби вам. Адже, чим більше паличок, тим інтенсивніше аромат.

Вистачає надовго. Якщо аромат стає менш відчутним, обов'язково періодично перевертайте палички 🩷

Дім - місце де добре, затишно, спокійно, безпечно та натхненно.

Дім, де я завжди чекатиму своїх дітей. Дім, де завжди буду я і моя сім'я. І нехай, в мого дому буде завжди свій аромат.

Цікаво тепер спробувати й інші аромати бренду. А ви користуєтеся аромадифузорами? Які ваші улюблені аромати?

ArtAroma Cashmere
ArtAroma Cashmere
ArtAroma Cashmere