banmana

Holika Holika Holi Pop Jelly Tint: мої враження від трьох відтінків

Holika Holika Holi Pop Jelly Tint: мої враження від трьох відтінків
  • PK05 Rose: ніжний рожевий відтінок, ідеальний для повсякденного макіяжу. Він не надто яскравий, але й не тьмяний, підкреслює природну красу губ.
  • OR02 Carrot: цей відтінок має помаранчевий підтон, але він не настільки яскравий, щоб бути неприємним. Він чудово підійде для літнього макіяжу або для створення більш сміливого образу.
  • OR06 Chilly: мій фаворит! Це насичений червоний відтінок з нотками коричневого. Він ідеально підходить для вечірнього макіяжу або для будь-якого випадку, коли ви хочете справити враження.

Всі три тінти мають приємний полуничний аромат, який мені дуже подобається. (cвотчі створені за декілька секунд, чим довше тримаєте, тим яскравіший колір)

Holika Holika Holi Pop Jelly Tint: мої враження від трьох відтінків
Holika Holika Holi Pop Jelly Tint: мої враження від трьох відтінків
Holika Holika Holi Pop Jelly Tint: мої враження від трьох відтінків
  • Нанесіть на губи бальзам для губ. Це допоможе зволожити губи та зробити їх більш гладкими. (але після цього рекомендую зтерти його, для того щоб тінт був більш стійким)
  • Нанесіть трохи тінта на губи пальцем або пензлем. Для більш насиченого кольору нанесіть кілька шарів.
  • Дайте трохи часу, щоб висохнути.

Гелевий тінт Holi Pop Jelly Tint - це чудовий продукт, який я можу рекомендувати всім. Він має багато переваг:

  • Створює насичений і яскравий відтінок
  • Демонструє високу стійкість
  • Надає губам шовковистої гладкості та м’якості
  • Виготовлений з натуральних компонентів
  • Не тестується на тваринах

P.S. Цей тінт пройшов краш-тест на мак-меню! Він не стерся і не потьмянів, навіть після того, як я їла бургер. Це найкращий тінт, який я коли-небудь використовувала!