Beautiful land💞

Парфумована вода Landor Tease Me Cherry

Парфумована вода Landor Tease Me Cherry

Усім гарненьким привіт.

Нарешті я придбала такий пробник парфумованої води Landor Tease Me Cherry. Чесно кажучи, я давно вже поклала око на цей аромат, але ніяк ручки не доходили - нарешті дійшли.

Має гарне паперове упакування з назвою бренду. Є спеціальний отвір для відкриття пробника, який дуже легко відчиняється.

Парфумована вода Landor Tease Me Cherry

Пробник має циліндричну форму з безкольорового скла, який закритий пластиковою кришечкою.

До кришечки приєднується пластикова паличка аплікатор, за допомогою якої зручно наносити парфум на шкіру.

Парфуми мають рожево-червоний відтінок, який гарно переливається на сонці.

І головне, це аромат, який мене зачарував, звабивши своєю солодкою, стійкою вишнею.

Коли я нюхаю цей аромат, він відразу ж викликає у мене асоціації з відомою піснею "Cherry Cherry Lady🍒". Ця пісня, напевно, саме про цей аромат такої рокової жінки, яка дуже приваблива та харизматична, і всі хочуть бути поруч з нею... навіть я.

Її піраміда

Початкова нота: Вишня, Слива
Нота серця: Абрикос, Вишня, Гвоздика, Жасмин, Кориця, Мигдаль, Троянда
Кінцева нота: Бензоїн, Боби тонка, Ваніль, Ветівер, Кедр, Пачулі, Перуанський бальзам, Сандал

Я не дуже вмію класно описувати аромати, як це роблять дівчатка, але якщо говорити так говорити, то я відчуваю на початку і в кінці лише вишню та сливу, такий фруктовий мікс, схожий на просто вишневий сік - ароматний та соковитий.

Аромат тримався більше 6 годин, після чого я просто змилася водою під душем, але думаю, він би легко втримався б і далі, якби не пахучий гель для душу... все зіпсував.

Хто полюбляє солоденьке раджу спробувати....😻

Дякую за увагу🌺