Януся Па

Люксовий тональний від Estee Lauder

Люксовий тональний від Estee Lauder

Не буду тягнути інтригу і відповідь дам одразу -цей тональний крем від Estee Lauder коштує кожної своєї гривні.

Я впевнена, що повторю його і не раз! якщо мені треба на якесь важливе дійство ( фотосесія, свято чи просто щоб весь день обличчя було на місці 😂) - наношу цей тональний і все. Цілий день носиться, не скочується, не западає, намертво присихає до шкіри і не відчувається на обличчі.

Він справді дуже класний!

Але є 2 ньанси-мінуси, і на них варто звернути увагу, бо все таки тональний коштує чималих грошей.

По-перше , якщо у вас суха шкіра, перед нанесенням тону шкіру обовязково треба зволожити. Бо може трохи сушить і стягувати, в тональному матовий фініш .

По-друге, немає в комплекті помпи дозаторами, його докуповувати окремо. Він теж трохи коштує грошей. І як бачите має 🐸натура, зажала гроші на неї, тому користуюся так. І зараз із дна баночки дістаю кісточкою.Не дуже зручно. На наступній баночці, прийдеться розкошелюватися🙈

Є 3 відтіночні ряди W теплий, N нейтральний і C холодний. Я взяла нейтральний N і прогадала трохи, він жовтить, не сильно але всетаки. Білосніжкам точно брати С підтон. Наступного разу собі братиму 1C2 відтінок.

якщо було корисно, не забудь поставити вподобайку. Якщо цікаво щось ще за цей тональний, запрошую в коментарі⬇️

Люксовий тональний від Estee Lauder
Люксовий тональний від Estee Lauder
Люксовий тональний від Estee Lauder
Люксовий тональний від Estee Lauder