Beautiful land💞

Versace Eros Туалетна вода (міні)

Versace Eros Туалетна вода (міні)

Привітики усім.

Сьогодні хочу розповісти про чоловічі парфуми Versace.

Познайомилась я з ними вже давненько, ось і ручки дійшли, щоб поділитись відгуком.

Чесно кажучи, брала я їх наугад, не знала, які обрати. Я така людина, на жаль, мені треба нюхати, щоб зрозуміти щось. Але так навіть цікавіше.

Versace Eros Туалетна вода (міні)

Флакончик об'ємом 5 мл, виконаний зі скла кольору морської хвилі, який має незвичайні геометричні форми. На передній стороні декор у формі силуету грецького Бога кохання Ероса, який подубльований також на кришечці флакону.

З усіх сторін флакончик виглядає дуже вишукано та елегантно, що робить сам парфум ще багатшим.

Комплектація флакончика без розпилювача дозволяє більш економічно використовувати продукт.

Його піраміда:

Початкова нота: М'ята, Цитрус, Яблуко;
Нота серця: Боби, Герань;
Кінцева нота: Деревина.

Аромат Versace Eros для чоловіків - це чудовий парфум, який має надзвичайно приємний аромат.

Він не є різким або приторним, навіть трохи має солодкі мʼякі нотки, які придають свій настрій та залишає чудовий шлейф. І через такі цікаві ноти, деяким жінкам також подобаються ці парфуми. Навіть можна трохи описати їх як призначені для обох статей, але це все залежить від індивідуальних вподобань.

По стійкості я б назвала їх досить стійкими, так як вони тримаються довго як на тілі, так і на тканинах.

Отже, такий парфюм буде гарним міні подарунком як для коханого, друга, брата так і для "ігривих" жінок які люблять щось не звичайне (наприклад як моя мама🙃).

Звичайно оберу повну версію, бо вона того стоїть.

Дякую солоденькі за увагу😘