ewigkeit

Крем-парафін Courage "Манго"

Крем-парафін Courage "Манго"

Iноді, особливо зимою, крему для рук недостатньо. Хоча я користуюся кремом для рук щодня, але буває, що шкіра здається недостатньо м'якою. Тоді допомагає такий керем-парафін. Після нього руки дуже м'які, добре зволожені, з пружною гладкою шкірою.

Призначення: відновлення, зволоження, пом'якшення
Інгредієнти: aha-кислоти, касторова олія, манго, молочна кислота, олія ши (каріте)

Особливості:

- парафінова основа;
- містить олію манго та масло ши, а також вітамінний комплекс;
- швидко усуває сухість і стягнутість;
- забезпечує інтенсивну живильну дію;
- насичує клітини вологою та нормалізує водний баланс;
- активізує та прискорює процеси регенерації;
- сприяє швидкому загоєнню мікротріщин та інших пошкоджень шкірного покриву;
- пом'якшує шкіру та усуває лущення;
- покращує еластичність;
- розгладжує;
- допомагає зміцнити нігтьові пластини;
- має приємний аромат.

Консистенція даного засобу м'яка, але щільна, потрібно набирати чимось типу лопатки для крему. Потрапляючи на шкіру, починає трохи підтаювати, за рахунок чого добре розподіляється.

Запах приємний, хоч і не зовсім як свіжий манго, скоріше косметичний))

Крем-парафін Courage "Манго"

Я використовую його за потребою. Взимку намагаюся хоча б раз на тиждень (коли не лінюсь 🤭).

Спочатку наношу скраб, змиваю, добре витираю руки і наношу живильний крем. Після того, як крем добре вбереться, наношу крем-парафін повністю на всі руки та нігті, не дуже товстим шаром, мені вистачає невеликої кількості, оскільки він добре розподіляється. Потім надягаю поліетиленові перчатки (можна просто пакети, якщо немає перчаток) і зверху зимові теплі рукавиці :) Так залишаю хвилин на 10-15, все знімаю і промокаю серветками з рук залишки. Змивати не потрібно, через кілька хвилин на руках не залишається липкості чи жирності.

Також такі ж маніпуляції можна проводити і з ногами.

Ось i салонна процедура холодної парафінотерапії у себе вдома :)

Є ще із запахом шоколаду та ще інші, які трохи відрізняються за складом, але результат буде такий самий. Та у мене все просто: бачу "манго" - мені це потрібно 😂