Skomska Olya

Тверда піна для ванни Sovka Skincare

Тверда піна для ванни Sovka Skincare

Я отримала чудовий набір на день народження , розпаковка тут : https://club.makeup.com.ua/looks/33723/ .

Вже тестувала бомбочку для ванни і залишилась дуже задоволена : https://club.makeup.com.ua/post/35086/ .

Вирішила спробувати тверду піну 😍

Цікавий та новий засіб 🥰

Має пакування на якому розміщена наклейка із назвою бренду та відповідними кольорами лінійки, та на звороті всю необхідною інформацією.

Я орієнтувалась саме на дану інструкцію, адже засіб новий і не зовсім розуміла - як його використовувати. Типу все логічно, але думала може є якісь нюанси. І тут важливий момент- про це трішки пізніше .

Тверда піна для ванни Sovka Skincare

Яскравий жовто-рожевий колір.

Має форму схожу на скибочку від батону😂

Достатньо тверда, трішки пошкодилась при транспортуванні.

Аромат при відкритті не відчувається, лише коли близько піднести до обличчя, досить легкий , ледь вловимий - солодкий , фруктовий .

На упаковці вказано наступний спосіб застосування:

додай у теплу ванну 1 плитку твердої піни до повного розчинення.

Орієнтуючись на інформацію я занурила тверду піну в гарячу воду, та спостерігала за процесом.

Я думала , що це щось буде схоже на бомбочку , але ні. Реакція розчинення відбувалась , але дуже повільно.

На фото видно, як проходив процес.. Вцілому потрібно було орієнтовно 30 хв , щоб піна розчинилась повністю.

Піна з'явилась , але я очікувала , що вона буде пухкіша , та її буде набагато більше .

Колір води в процесі розчинення става ніби грязнуватим.

З плюсів я відмітила для себе :

⚪️красивий та яскравий дизайн

⚪️цікавість до нового засобу , адже тверду піну ще ніколи не бачила🤩

З мінусів:

🔺не відчувається аромат в процесі використанні

🔺довго розчиняється

🔺шкіра під час прийому ванни ніби покривається якоюсь плівкою і стає слизькою(можливо це через олії, які є в складі), хочеться змити. І даний пункт є в рекомендаціях по способу застосування: Після прийому ванни ретельно змий залишки засобу.

🔺мало піни

Також ми вже знаємо , що по інструкції на упаковці вказано просто- занурити 1 плитку в теплу воду. Так, як враження були змішані - я після ванни вирішила зайти на сайт і прочитати інформацію ....і виявляється вона відрізняється, адже make up вказано: Для бажаного ефекту піднеси шматочок сухої піни під струмінь теплої води до повного розчинення. Після прийому ванни ретельно змий залишки засобу. Розраховано на декілька ванн.

Тобто виявляється дана планшетка могла бути на декілька ванн і якби я тримала засіб під струменем , то і результат можливо був би іншим.

🔺тому суттєвий мінус, що такі важливі нюанси не вказані на упаковці, адже зазвичай ми орієнтуємось саме на неї, а не шукаємо на сайтах...

В цілому дуже цікавий засіб, але як на мене не допрацьований .