Olga Vyhivska🌷

Живильний крем для рук Sister's Aroma Vetiver Smart

Живильний крем для рук Sister's Aroma Vetiver Smart

Останні пару років, крем для рук від Сістерс арома, завжди є в моїй косметичці, змінюються тільки аромат. В мене були креми з ароматом маракуйї, авокадо, морська сіль та морква.

Наразі в мене крем з ветивером. Він має прекрасний нішевий аромат ветиверу, неролі та уду. Цей запах мені сподобався найбільше, але саме по дії мені більше сподобався крем з 🥑.

Крем створений на основі ламелярної емульсії. Ламелярна емульсія є особливим типом косметичної емульсії, який імітує структуру природних ліпідних шарів шкіри. Це досягається шляхом створення багатошарових ламел, які нагадують структуру шкіри на молекулярному рівні.

Текстура крему легку та швидко вбирається, не залишаючи жирних слідів. Добре зволожує руки та сприяє швидкому загоєню царапин від киці🐱.

Засіб не має у складі SLS, PEG, барвників, парабенів та мікропластику. Не тестується на тваринах.

Бачила декілька негативних відгуків з приводу пакування. В мене з ним проблем не було, алюмінієва упаковка або не тріскалась, або ж тріснулась в самому кінці використання.

P.S. фото рук загружати не буду, бо зараз загострення дерматиту на руках😢

Живильний крем для рук Sister's Aroma Vetiver Smart