Кузя Ю-а

H.Q.Beauty Restore Damaged Hair Mask

H.Q.Beauty Restore Damaged Hair Mask

Маска для пошкодженого волосся бренда H.Q.Beauty заслуговує на окремий відгук, адже вартує кожної вкладеної гривні.

Ефективно відновлює волосяну структуру, покращує зовінішній вигляд локонів, дарує зірковий блиск та слухняність волоссю.

Засіб на основі цінних рослинних екстрактів та природних компонентів відновлює кожну волосину від коренів до кінчиків. Відчутний ефект з першого використання. Але ефект також накопичується.

Шалено приємний аромат парфумів. Не можу зрозуміти, який вони мені нагадують, але це солодкаво - квітково - пуровий. Дуже смачний шлейф від волосся завдяки віддушкам. І це при натуральному складі 🩷

Текстура засобу - густа, світло молочного кольору, приємний аромат та економний розхід. Тюбик мягкий , що дозволяє використання засобу до останньої краплі.

Особливості H.Q.Beauty Restore Damaged Hair Mask:

- збагачена вітамінами та жирними кислотами з органічних олій насіння фініка та шипшини мускусної;
- зміцнює і живить волосяні цибулини, запобігаючи випадінню волосся;
- відновлює оптимальний водний баланс у клітинах;
- усуває тьмяність і сухість локонів, регенерує пошкодження;
- підвищує еластичність та пружність, робить завитки гладенькими на дотик;
- усуває надмірну пухнастість, покращує розчісування;
- захищає від агресивного впливу довкілля.

Спосіб використання:

Нанести маску на чисте вологе волосся, рівномірно розподілити по всій довжині. Не наносити на корені волосся. Взагалі, жодні маски не можна на носити на корені, бо потім не дивуйтесь, чому вам потрібні часті миття голови. Час дії 5-10 хвилин. Ретельно змити водою.

Як на мене, та спираючись на мій досвід, ця маска - це про відновлення від коренів до кінчиків. Гладкість, еластичність, міцність волосся, слухняність та блиск! Здорове волосся і крапка. 🩷

H.Q.Beauty Restore Damaged Hair Mask
H.Q.Beauty Restore Damaged Hair Mask