Daniela P

Олівець для очей, який відкриє ваш погляд

Олівець для очей, який відкриє ваш погляд

Давно я не писала сюди нічого... але сьогодні зʼявилось натхнення😅

Олівець, який я так довго шукала...

Знаєте в косметичці повинна бути база - це чорний, коричневий та білий або світло-рожевий олівець для очей і якраз останього мені не вистачало ...

Я довго була в пошуках і оооо, знайшла той скарб, який ховався в маминій косметичці...

Це бюджетний олівець для очей від Essence 🥰

Олівець існує в одному єдиному відтінку - о1. На мейкапі він є у наявності. І його ціна всього 40 грн, за такий чудовий продукт.

Мені здається, що він підійде не тільки як кайал, а й як консилер, підчищати під брівкою або підрівняти стрілку...

Олівець для очей, який відкриє ваш погляд
Олівець для очей, який відкриє ваш погляд

Відтінок даного олівця не білий, а ближче до світло-рожевого навіть чуть персикового кольору... мені він ідеальний😍

На фото можна побачити на очах. Одне око підведене цим олівцем, інше ні.

Загалом, це те чого дуже мені не вистачало. Ідеально підійде всім, можу назвати його універсальним. Люблю такі продукти❤️

Алергії не викликав, але памʼятайте, що в кожного індивідуальне відчуття і організм реагує по різному.

Добре нашаровується, хоча можна не нашаровувати, так як пігментація на високому рівні. До речі, думаю, що його можна спробувати використати як підложку для тіней або в кутику ока, як хайлайтер.

З ним погляд більш відкритий і підсвічений.

Тому хто вагався, це знак, що його вам не вистачає☝🏻