Malisa

Моє замовлення і торбинка з засобами для волосся від Garnier

Моє замовлення і торбинка з засобами для волосся від Garnier

Щойно замовлення прийшло в поштомат, я, мабуть, ледве не рекорд поставила з бігу до нього :)

Ну і почну з бокса-торбинки, який отримала з промокодом.

Моє замовлення і торбинка з засобами для волосся від Garnier

Одразу, навіть не відкриваючи торбинку, можна побачити мало того, що всередині, так ще й як правильно і в якій послідовності користуватись засобами.

І ще мені подобається торбинка! Виглядає дуже круто, і впевнена, що навіть в господарстві пригодиться (тут має бути бурчання від захвату, що в ній ідеально взимку зберігати часник).

Взагалі, я знайома з цією серією (в мене раніше були шампунь, бальзам і велика упаковка незмиваючого засобу) - і вони мені дуууже сподобались. Для мого довгого волосся підійшло на всі 100%.

А ось новинки - філлер і спрей, ще не пробувала, все думала купити, але приємно отримати в такій торбинці)

А ось так виглядає все моє замовлення - це торбинка і новий парфум - ведмежатко.

Давно ходила коло нього, і хочеться, але наче вдома і так парфумів хоч в банку засолюй замість огірків (мейкап, можете проглянути список моїх замовлень і підтвердити, що я парфумерний шопоголік )))

Ведмежатко Toy 2 - ну який же він красунчик! І аромат - літо і весна, коли хочеться чогось позитивного, веселого - це саме він!

Ну а тепер чому мене засмутила пошта.

Прийшовши до поштомату, бачу посилку, наче нею грали в футбол, або ще гірше - наче хтось намагався залізти всередину.

Чітко надірваний край, і так що можна дійсно залізти рукою і щось витягти. СТрашно було бігом мчати додому, щоб до кінця її відкрити.

Так ще й виявилось, що саме з цього боку і були парфуми. Могли б випасти, могли з забрати...

Написала представникам пошти - "Вабачте, такого більше не буде.".

Мде...

Але добре, що все на місці і нічого не пошкоджено.

Але в цілому посилочкою я задоволена не те що на 100%, а на всі 200%! Торбинка крутецька! Що саме оформлення, що засоби - пізніше відпишу про всі)

І ведмедик-парфум - ну просто в саме серденько!

Але, а як ви реагуєте, коли вам посилка приходить в такому вигляді?