Матвієць Яна 🐱

Sovka Skincare Lip Oil Very Berry

Sovka Skincare Lip Oil Very Berry
Sovka Skincare Lip Oil Very Berry

Обожнюю олійки для губ, бо вони крім того, що виглядають дуже гарно на вустах ще й працюють на зволоження

Побачивши олію від Sovka Skincare я одразу додала її в бажанки, а ще й після відгуку красуні Швець Карина🤍

ця олійка опинилась у мене 💖

Колір: ягідний

Призначення: живлення, зволоження, пом'якшення

Об'єм: 5ml

Країна ТМ: Україна

Зроблено в: Україна

Термін придатності: 6 місяців після відкриття

Sovka Skincare Lip Oil Very Berry

Ethylhexyl Isopalmitate, Octyldodecanol, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Polyisobutene, Caprylic/Capric Triglyceride, Jojoba Oil, Cocoa Butter, Vitamin E, Vanillin Butyl Ether, Food Color, Parfum, Cas: 116-95-0.

В якому хочеться виділити олію жожоба, яка допомагає потрісканим губам позбутися тріщин, повернути м'якість та вологу

Масло кокоса надійно захистить губи навіть у сильний холод, тривалий час зберігаючи шкіру гладкою і зволоженою.

Вітамін Е запобігає сухості та лущенню, прискорює загоєння дрібних тріщин та допомагає захистити ніжну шкіру губ від негативних чинників довкілля.

Це те, що перше привернуло мою увагу

Мега-естетичний прозорий флакон наче трошки примʼятий, схожий на пакування крему для рук

Аплікатор фетровий та маленький, але мені зручно ним користуватись. Можно контролювати кількість нанесення та нашаровувати стільки, скільки потрібно

Аромат

Ну тут потрапляння у саме серденько

Для себе я обрала аромат 🫐 Very Berry, який пахне жуйкою orbit bubllemint

Бренд має на вибір ще такі аромати :

🍏Apple

🥥Coconut

🥭Mango

🍓Strawberry

Колір у флаконі блакитний, але на губах він прозорий

Текстура дуже легка, не липка

Після нанесення я дуже довго відчуваю зволоження

Тому я дуже задоволена знайомством з брендом Sovka

А які олійки для губ полюбляєте ви?