Demchenko Alina

Коли закортіло солоденького : Парфумований спрей для дому "Vanilla Passion" від Mareve

Коли закортіло солоденького : Парфумований спрей для дому "Vanilla Passion" від Mareve
Коли закортіло солоденького : Парфумований спрей для дому "Vanilla Passion" від Mareve
Коли закортіло солоденького : Парфумований спрей для дому "Vanilla Passion" від Mareve

Я люблю аромати у всьому : гель для душа, кондиціонер для білизни, засіб для миття підлоги. Мені це дуже важливо і без "свого" засобу мені складно. То ж аромодифузори і спреї для оселі ( я вже мовчу про освіжувачі для повітря), для мене мастхев . (Я вже ділилась враженням від двох інших ароматів бренду - Blackberry Wine та Lemon Tart.)

Аромат Vanilla Passion одразу можна віднести до гурманіки. Яскравий, ванільно-пряний аромат відчувається, як тільки відкрити кришку флакона. Як і всі спреї, він має картоне, мінімалістичне пакування. Флакон повторює дизайн інших, єдинна відміність назва під логотипом, а саме у цьому ароматі - колір. Ніжний карамельний відтінок одразу готує нас до чогось солоденького. Після першого розпилення аромат заповнює все навколо себе. Приторна солодкість і НЕ кондитерська ваніль, оговтують своїм густим ароматом. Він має трошки пряний та карамельний аромат на старті, який дивує своїм шлейфом і тим як швидко заповнює кімнату.

Поступово, аромат стає більш м'яким, але все ще солодким і яскравим. Карамельність нікуди не пропадає , та й загалом, ваніль не є домінуючою нотою. Вона підкреслює все інше, робить все більш ніжним. Відчуття наче я на кондитерській фабриці. Здається, що це трошки схоже на праліне, але в той же момент є щось спільне з ванільним пудингом чи кексом. Цей аромат треба використовувати з обережністю: занадта велика кількість почне просто душити.

Він гарно "сидить" на текстилі і залишається на ньому ще десь декілька годин. Мені здається що цей аромат найнасиченіший і найсолодший з тих які я собі обирала.

Ці спреї мають не супер великий об'єм - 100мл . Плюс цього аромату, що саме через яскравий аромат - він протримається на поличці довше за всі інші ( бо ті просто закінчаться).

Помітила що саме в цьому - пульвірізатор трошки плюється, чого не помічала у інших. Саме пакування, оформлення і скляний флакон - наче спонукають його додати до подарунка подружці. Якщо ви фанат вибухових, солодких ароматів - вам підійде. Якщо ж ви маєте сильну чутливість до ароматів - це для вас буде занадто яскраво (бо навіть мені через 4 пшики на кімнату, стало трошки зле)

Коли закортіло солоденького : Парфумований спрей для дому "Vanilla Passion" від Mareve
Коли закортіло солоденького : Парфумований спрей для дому "Vanilla Passion" від Mareve
Коли закортіло солоденького : Парфумований спрей для дому "Vanilla Passion" від Mareve
Коли закортіло солоденького : Парфумований спрей для дому "Vanilla Passion" від Mareve
Коли закортіло солоденького : Парфумований спрей для дому "Vanilla Passion" від Mareve