𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Sersanlove Orange Cleansing Mud Mask. Порівняння з огірковою маскою.

Sersanlove Orange Cleansing Mud Mask. Порівняння з огірковою маскою.
Sersanlove Orange Cleansing Mud Mask. Порівняння з огірковою маскою.
Sersanlove Orange Cleansing Mud Mask. Порівняння з огірковою маскою.
Sersanlove Orange Cleansing Mud Mask. Порівняння з огірковою маскою.

Це вже у мене друга грязьова маска від Sersanlove. Першу брала з огірком і невдовзі вирішила взяти ще з апельсином.

Sersanlove Orange Cleansing Mud Mask. Порівняння з огірковою маскою.

Коробок у захисній плівці. Банка з пластику, в комплекті виробник передбачив наявність ложечки. Також додатково на банці є захисна мембрана.

Маска в міру густа, має кремову текстуру.
Аромат приємний, глиняно-апельсиновий, ненав'язливий.

Засіб легко розподіляється, лягає рівномірним шаром. Тримати слід приблизно 10 хв. У використанні маска дуже приємна і комфортна. З боку шкіри вона зовсім не викликає ніякої реакції ( не пече, не подразнює, шкіра після неї не червоніє).

За весь час маска не застигає на обличчі і лишається такою ж кремовою. Змивається в принципі легко. Це можна зробити навіть руками без допомоги спонжа.

Якщо трохи відволіктись, то хотіла б відмітити різницю цієї і огіркової.

Апельсинова не така густа, вона як густий крем, а от огіркова щільніша, ніби крем-суфле, суттєво густіша, хоча також легко розподіляється.

Спочатку огіркова маска здалася мені ну такою, звичайною, без якихось особливостей, щоб викликала супер враження. Але чим більше я нею користувалася, то все ж таки для себе розуміла, що вона мені подобається. Вона не дає глибокого очищення, але після неї шкіра така м'якенька, зволожена і приємна на дотик! За свою ціну в принципі норм.

Апельсинова маска викликала ще більше позитивних вражень і видалася трохи ефективнішою. В порівнянні вона значно виграє, бо результат від неї приємно вражає.

Шкіра після апельсинової маски теж м'яка, тактильно приємна, але трошки менше зволожена, ніж після огіркової. Але все одно після вмивання присутній повний комфорт, сухості і стягнення зовсім не відчувається.

Перше, що мене вразило - це те, що маска гарно відбілює шкіру. Прям так суттєво помітно! Але річ йде за візуальне освітлення всього обличчя. На рахунок пігментних плям і постакне (саме їх освітлення) казати поки ще рано, на це потрібно довше часу, щоб зрозуміти, чи зможе вона їх освітлювати, чи ні.

Обличчя після неї матове, пори звужені. Таке враження, ніби я нанесла пудру. Тон трохи рівніший. Також маска досить непогано очищує шкіру. Місцями чорні цятки не такі помітні, бо світлішають.

Ефектом я задоволена, навіть і не очікувала. Спочатку думала, що апельсинова буде дуже схожа на огіркову, але вони відрізняються по властивостям, хоча і мають багато чого спільного.

Є бажання спробувати потім й інші грязьові маски цього виробника (грейпфрут, томат і т.д)