Кузя Ю-а

Natura House Body Wash

Natura House Body Wash

Хочу поділитись та розповісти про гель для душу «Тонізуючий» від Natura House. Чим цей бренд мені імпонує? Це Італійська компанія Natura House, що була заснована у 1970 році. Кожен окремий препарат має точну та чітку вказівку % натуральності у вигляді спеціального лого, що вказує реальну та високу присутність сировини натурального походження. Тобто бренд відкрито та прозоро демонструє склад та % натуральних складників.

Щодо мого гелю, це 99,1 %!

Сам гель густий за текстурою, насичений, гарно піниться як для такого натурального засобу, що є вагомим плюсом, економний за розходом та має надлегкий тонізуючий аромат цитрусових! Як на мене, ідеальний для ранку! 🟢

Покращує мікрорельєф, робить шкіру м'якою, гладенькою та шовковистою. Усуває лущення та видаляє ороговілі частки. Наповнює мікроелементами та підтримує водний баланс шкіри.

Не викликає відчуття стягнення та не потребує в обов'язковому порядку зволоження після використання.

Особливості гелю Natura House Body Wash:

гліцерин зволожує шкіру та утримує необхідну кількість вологи в ній, полегшує процес відлущування ороговілих частинок та має антибактеріальні властивості;
екстракт граната має омолоджувальну дію, нормалізує роботу сальних залоз, звужує пори, повертає пружність та еластичність;
алое має антисептичну дію, бореться з висипанням та запаленням;
олія цедри грейпфрута сприяє тонізуванню та омолоджуванню шкіри, уповільнює процеси в'янення та старіння, відновлює пошкоджені ділянки та повертає здоровий вигляд;
лимонна кислота робить шкіру гладеньку, м'якою та шовковистою, сприяє видаленню відмерлих клітин з її поверхні.

Продукція ТМ Natura House – унікальна природна косметика з максимальним вмістом натуральних компонентів до 100%.

Natura House Body Wash
Natura House Body Wash