𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Фаворит серед тонуючих шампунів. Matrix Brass Off у новому дизайні

Фаворит серед тонуючих шампунів. Matrix Brass Off у новому дизайні
Фаворит серед тонуючих шампунів. Matrix Brass Off у новому дизайні
Фаворит серед тонуючих шампунів. Matrix Brass Off у новому дизайні

Нещодавно Matrix трохи змінили оформлення цього шампуню. У мене як раз вже закінчувалася стара версія і я вирішила повторно його придбати.
Тонуючі шампуні - невід'ємна частина мого догляду за волоссям щоб нейтралізувати небажану жовтизну і надавати йому більш холодного тону.
Перепробувавши купу фіолетових шампунів, з впевненістю можу сказати, що Matrix гідний кандидат для блондинок.

Фаворит серед тонуючих шампунів. Matrix Brass Off у новому дизайні

Шампунь має фіолетово-синій пігмент.
Аромат у нього приємний.
Доречі, в новому дизайні нічим не відрізняється від попереднього. Пігмент, віддушка, ефект і т.д. - точно такі ж.
Засіб гарно піниться, ретельно промиває волосся від забруднення. Для більш вираженого результату, краще потримати на волоссі трохи довше. Він не плутає волосся, чим грішать інші подібні.

Чесно кажучи, мені зустрічалися тонуючі шампуні, які більш ефективно нейтралізували жовтизну, але в такому разі вони обов'язково сушили волосся, воно було пухнастим і на вигляд не дуже доглянутим, хоча була присутня бажана сріблястість.
Matrix в цьому плані один із небагатьох, який дуже бережно очищує, максимально м'яко і делікатно. При цьому теж гарно тонує, хай і не так інтенсивно, як деякі інші, але тут кожен для себе обирає - агресивність і одразу потужне тонування, чи м'яка дія з візуальною естетикою.

Слід також враховувати, що все ж таки при регулярному використанні волосся набуває холодного тону і він підтримується. Хоч цей шампунь і призначений для темного блонду і нейтралізації прям рижих і помаранчевих відтінків, та проти них він відверто слабкий, а от з легкою жовтизною справляється відносно непогано. Білі пасма він без проблем може одразу зробити платиновими, навіть з першого разу.

На відміну від тих шампунів, які сушили волосся і цим самим подовжували чистоту у коренів, з Matrix миття звичне ( у мене це або кожен день, або через день, бо голова схильна до жирності).
Мені дуже подобається після нього стан волосся. Воно м'яке, розгладжене і приємне на дотик. Тонування по всій довжині рівномірне, без плям.
Якщо ви у пошуках лагідного тонуючого шампуню, який не сушить, то раджу звернути на нього увагу.