Missmili

Бюджетний якісний догляд за пухнастим і пористим волоссям від Fanola

Бюджетний якісний догляд за пухнастим і пористим волоссям від Fanola

Сказати що я люблю цей бренд,не казати нічого

Огляд на маску для волосся від Fanola:

https://club.makeup.com.ua/post/11595/

Огляд на шампунь для частого миття:

https://club.makeup.com.ua/post/24982/

Почну з волосся.Моє волосся доволі густе і довге,пористе,схильне до пухнастості,частково освітлене,і має посічені кінчики з якими борюся тільки періодичним підстриганням.А от шкіра голови жирна,мию або кожен день ну або через день,тут вже по настрою.

У догляді за волоссям надаю перевагу проф засобам які призначені для освітленого,фарбованого або пошкодженого волосся,також звертаю увагу на засоби для гладкості волосся.

На огляді два засоби від Fanola:

Шампунь з олією бавовни для неслухняного волосся Fanola Straightening Shampoo

Маска для випрямлення волосся

Fanola Straightening Mask

Лінійка призначена щоб зробити волосся гладеньким,слухняним і шовковистим!

Бюджетний якісний догляд за пухнастим і пористим волоссям від Fanola

Fanola Straightening Shampoo-маю в обьємі 350 мл,по знижкам придбала за 150 грн,вважаю за такий обʼєм ціна дуже бюджетна.

Шампунь має доволі рідку консистенцію,білого перламутрового кольору,аромат ніжний,косметичний,нагадує шампунь мого дитинства «Козине молоко».Добре піниться з першого разу,промиває волосся і шкіру голови якісно і мʼяко,у вологому стані волосся гладеньке і не заплутане.

Уточню зразу,ця лінійка не для жирної шкіри голови,тобто чистоту волосся не продовжує,але за рахунок низького ph підійде для частого використання.

Маска для випрямлення волосся Fanola Straightening Mask

В мене обʼємом 500 мл,користуюсь нею в якості і маски(тримаю 3-5хв) і як бальзамом-нанесла і змила.

Працює класно і в тому і в тому варіанті.

Маска має напівгусту консистенцію,не рідка але й не супер густа,пахне як і шампунь ,чимось молочненьким типу як засоби «Козине молоко»,розподіляється легко,розхід при цьому не великий.

Результат від маски чудовий-волосся легко розчісується,дуже мʼяке і гладеньке на дотик,має гарний блиск.

На рахунок вирівнювання-воно однозначно є!

Після цих засобів ні одні кучері не тримаються😅Волосся просто рівне і гладеньке!Якраз той ефект що очікуєш!

Тому мій висновок такий-це чудова лінійка яка підійде пухнастому і пористому волоссю яке потребує частого миття,волосся з цими засобами гладеньке,рівне і доглянуте,і ніякої пухнастості і електризації!