Як однією рициновою олією врятувати волосся

Як однією рициновою олією врятувати волосся

Відповідь: Ніяк !

Якщо вам 15 років,у вас не фарбоване, не тоноване волосся, ви ідеально харчуєтесь збалансовано (що зараз дуже рідко під час війни на території України), займаєтесь спортом, не сушите феном та не вирівнюєте його, то маска з рицинової олії раз на тиждень підтримає його стан та згладить лусочки і буде вам щастя🎈

Проте, якщо ви вже соковитий "Персик" у розвіті сил 😁, то маж - не маж = як мертвому препарка.

На сьогодні всім красивим смачним персикам потрібно любити себе та розуміти, що те, що ми вкладаємо у себе, те й відображається на зовнішності. ✔︎Це -перше. Тому наше харчування має бути максимально насичене всіма вітамінами та амінокислотами. Від цього залежить ріст волосся, відновлення шкіри, та активність організму вцілому.🤾

✔︎Другий момент.

Як показує практика, не обовязково, те що під супер-відомим брендом та дуже дорого - дієво та з гарним сервісом. Для прикладу, в місті, де я живу, коли настав час фарбувати волосся, мені порадим мій косметолог за власним досвідом свого колориста, до якого ходить вже багато років. Подивилась Інстаграм салону - гарні фото наче, працюють з проф. косметикою, почитала за неї. Записалась. Кажу майстру - хочу пофарбуватись під натуральний колір ( на той час мій рудий вже за три роки змився до золотисто русого, і став схожий на AirTuch - зверху сантиметрів 5-7 свого рідного, далі вимившийся рудий під бронзу, що давало такий ефект, але з різким переходом). Майстер каже - без питань. Я починаю питати якою фарбою вони працюють, на що людина мнеться, ледь відповідає назву, країну походження її, виробника, чому саме такою треба мені фарбувати, а не іншою, який догляд порадити може. І тут мені стало страшно, що ж він мені зробить зараз на голові🙀

І не дарма!!!👀 Колір вийшов добрий, красивий, прям мій рідний. Все супер!😍

АЛЕ! Черз місяць десь, коли він почав вимиватись ( я користувалась тоді шампунем від Matrix для фарбованого, щоб зберігти колір ), волосся почало відпадати по довжині !!!!🤯 І нічого не скажеш йому, бо що зроблено, то зроблено. І людина хороша порадила наче. Але обідно !!!🙈 3500 грн фарбування і за що ? До нього мене пів-року тому фарбувала дівчинка в іншому салоні на 1500 грн дешевше, вислухала від мене мільон запитань, на які я отримала 1,5 годинну консультацію щодо догляду та як краще пофарбуватись в моєму випадку. І тоді колір тримався набагато довше і якість самого волосся була краща. 🫶

Висновок: висока ціна і відомий бренд не завіжди дорівнює якість. Але це не аксіома. Є й нормальні компаніі та засоби, що відносяться до продукту та послуги як до сенсу свого життя і вкладають у них всі свої сили. але таких одиниці.☹️

Після цього випадку я вирішила перестати фарбувати волосся взагалі з цима горе-майстрами. І почала відрощувати та відновлювати волосся.🤷‍♀️ Як це важко, жах просто !!!

З усіх куплених мною "супер-масок", що мали зволожувати волосся, аби воно не обламувалось та зберігало довжину, не пухнастилось, було більш-менш насиченим, та після моїх питок з вирівнювачем хоч якось більш менш виглядало - на фото нижче ті, що мені сподобались)))

Моя любов це Fanola для випрямлення волосся - несподівано дала той ефект, що мені було треба. Я її залишаю на 20 -30 хв, під тепло у шапочці, ходжу по дому зранку поки снідаю, і змиваю🙂 І мякусеньке рівне волосся готове. Трохи пухнасте, але не таке як до цього.

Fanola для вʼюнкого волосся - такого ефекту не дає як перша, проте робить мені фарбовану частину волосся мʼякою, а натуральне взагалі шовковистою та блискучою. коли відрощу своє повністю, буду нею користуватись на всю довжину.

Mood Ultra Care - поки не було у продажу Фаноли, взяла цю масочку. По консистенції ріденька, не дуже зручна упаковка як на мене ( з банки мені якось звичніше було брати). Якщо тримати також 20 хвилин, то ефект такий же - мяке, зволожене волосся, де фарбована частина, але не так ,як від першої. Проте дуже гарно розчесується, шовковисте і не пухнявиться.

За свій шампунь розповім далі🧡