Ta_nyaaaaaaa

La’dor Keratin Power Glue - панацея від посічених кінчиків?)

La’dor Keratin Power Glue - панацея від посічених кінчиків?)
La’dor Keratin Power Glue - панацея від посічених кінчиків?)

Привіт, дівчатка 🥰

Я, напевно як і більшість із вас, обожнюю догляд за волоссям. Але найбільше - це різні незмивашки: крема, сироватки, есенції.

Абсолютно не вірю у жодні написи «склеює кінчики» і щось у тому роді. Всі ми знаємо, що єдиний дієвий засіб від посічених кінчиків - це ножиці ✂️

Однак після стількох вдалих засобів від La’dor я не змогла стриматися, щоб не спробувати цю сироватку. Тим паче у них вона представлена у трьох різних об’ємах, можна обрати свій міні-формат для знайомства 😉

La’dor Keratin Power Glue - панацея від посічених кінчиків?)

У виробника дана сироватка випускається у трьох об’ємах:

2 пробника по 1 мл - 29 грн 💵

1 туба 15 по - 64 грн 💵

4 туби по 15 мл - 263 грн 💵

1 туба 150 мл (повнорозмір) - 487 грн 💵

Різноманіття об’ємів - це мега-зручно, адже кожен може спробувати і зрозуміти чи сподобався продукт. Крім того, це дає можливість спробувати продукт усім охочим, так як маленькі об’єми дуже доступні.

Я обрала для себе тубу 15 мл, який має зручний "носик", що полегшує дозування продукту.

Дана сироватка працює як потрійний догляд за пошкодженим волоссям: бальзам, есенція та сироватка в одній формулі.

Консистенція доволі щільна, нагадує легкий крем. Не жирний і не маслянистий від слова зовсім.

Аромат косметичний. Хоч насичений, але приємний. Не солодкий і не пудровий. Нагадує запах баночок із салону)) Тому створюється така собі атмосфера ✨ салонного догляду вдома.

Віддалено нагадує аромат незмивашки від Garnier, але без солодких фруктів.

Water, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, HydroxyethylUrea, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Moringa Oleifera Seed Oil, Tocopherol, Hydrolyzed,Collagen, Snail Secretion Filtrate, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Sodium Dehydroacetate, Fragrance.

Загалом, склад включає зволожуючі, зміцнюючі і підтримуючі компоненти для здоров'я волосся. Він не ідеальний, містить силікони (3 різних). Тому тим, хто побоюється цих компонентів, раджу оминати цю сироватку.

Хоча особисто я до силіконів ставлюся нейтрально, він ніяк не шкодить моєму волоссю. Принаймні я не помічала. Навпаки, надають крутий візуальний ефект 🔥

⬛️ Water (Вода) - основний компонент, який використовується як розчинник та база для інших інгредієнтів.

⬛️ Cyclopentasiloxane - силікон, який має зволожуючі властивості та полегшувати розподіл продукту по волоссю.

⬛️ Dimethicone - ще один вид силікону, який полегшує розчісування, надає гладкість і захищає волосся від пошкоджень.

⬛️ Propylene Glycol - зволожуючий агент, який також може використовуватися для покращення текстури продукту.

⬛️ Cetearyl Alcohol - жирний спирт, емолієнт, який надає волоссю м'якість та гладкість.

⬛️ Glycerin - зволожуючий і зв'язуючий компонент, який допомагає утримувати вологу в волоссі.

⬛️ Dimethiconol - силікон, що покращує текстуру і структуру волосся.

⬛️ Hydroxyethyl Urea - зволожуючий агент.

⬛️ Cetrimonium Chloride - зволожуючий і антистатичний компонент, полегшує розчісування волосся.

⬛️ Hydrolyzed Keratin - гідролізований кератин, що відповідає за поліпшення структури волосся.

⬛️ Moringa Oleifera Seed Oil - олія з насіння морінги, багата антиоксидантами.

⬛️ Tocopherol - вітамін Е.

⬛️ Hydrolyzed Collagen - гідролізований колаген, який укріпляє волосся та збільшує його пружність.

⬛️ Snail Secretion Filtrate - фільтрат слизу равлика, який має заспокійливі та зволожуючі властивості.

⬛️ Butylene Glycol -зволожуючий агент та розчинник.

⬛️ Phenoxyethanol - консервант, який запобігає розмноженню бактерій.

⬛️ Hydroxyethylcellulose - загущувач.

⬛️ Sodium Dehydroacetate - консервант.

⬛️ Fragrance -запашник.

Великий плюс, що на останньому місці, а не десь на початку складу))

Моє волосся дуже тонке, високопористе, трохи хвилясте, не фарбоване.

Відразу про головне: сироватка не склеїла мені посічені кінчики 😂 Але я на це і не сподівалася, тому не так важливо.

Сироватку виробник радить наносити на чисте вологе волосся. Але я була б не я, якби не йшла проти правил.

Хоча якщо серйозно, то я не відразу знайшла правильний спосіб використання.

Тому я наносила засіб як на сухе, так і на вологе волосся перед укладанням феном.

А ще я можу наносити її у будь-який день просто для додаткової шовковистості, гладкісті та м’якості волоссю.

Мій вердикт: подобається використовувати як на вологе, так і на сухе волосся.

Після застосування волосся відразу стає більш м'яким, "живим" і сяючим. Візуально виглядає зволоженим, гладким і доглянутим. Абсолютно не плутається і не електризується.

Крім того, вона трішки ущільнює волоссячко. Мені такий ефект дуже подобається, так як маю дуже тонке волосся, наче пух!

Додаю фото і відео волосся після нанесення сироватки (фото - перед укладкою нанесла сироватку; відео - на сухе волосся. До речі, на відео залишки від вчорашньої укладки, тому не зважайте 😅)

Отож сироватка мені дуже сподобалася, однозначно буду її повторювати, але не у повнорозмірі 150 мл, а тубами по 15 мл, так як це дуже зручно і вигідно, бо продукт доволі економний у використанні 🥰

Щиро рекомендую усім спробувати цю сироватку! Тим паче виробник випускає пробнички і міні-формати. Їх буде достатньо аби познайомитися з продуктом і вирішити чи він вам треба 😉