Lytvynenko

Ніжна хмаринка з ароматом Champagne

Ніжна хмаринка з ароматом Champagne
Ніжна хмаринка з ароматом Champagne

Мій перший продукт для тіла у такому форматі, особливо цікаво було спробувати аромат Champagne 🍾 від Mermade, адже подібного я ще не бачила)

Пінки - чудова альтернатива гелю для душу, особливо, для гігієни дітей (цю можна використовувати від 6 років, як зазначено на продукті).

Мочалками краще не користуватися щодня, а особливо тим, у кого є акне, а отже, уже вспінений продукт, що можна нанести одразу на тіло спасає.

Ніжна хмаринка з ароматом Champagne
Ніжна хмаринка з ароматом Champagne

Пакування: пластикова пляшка, обʼємом 150 мл та зручним дозатором, яким легко регулювати кількість нанесення піни. Дизайн пляшки симпатичний, у стилістиці бренду.

Головною перевагою такої пляшки є легкість утворення піни, без допоміжних компонентів.

Так як балони (металеві) містять пропелент, це зазвичай газ або суміш газів, яка створює тиск всередині балону. Коли ви натискаєте на кнопку, тиск пропелента виганяє піну через сопло балону.

А так як деякі пропеленти можуть бути шкідливі, то варіант пляшки та дозатору як в пінках Mermade чудовий.

Аромат: ну дуже приємний 🫠 це солодке ігристе в поєднанні з якимись фруктами. Незвично і ароматно! На тілі залишається на короткий час, особливо приємно ввечері використати і застрибнути під ковдру).

Консистенція: після натискання виходить піна у кольорі айворі, що є дуже повітряною та відмінно розподіляється по шкірі. Піна не надто стійка, але це і не потрібно. Нанести на тіло і потім змити без надмірних зусиль - те, що треба 👌🏻

Відчуття на шкірі: подразнень, негативних реакцій чи пересушеності пінка не викликала. Навпаки, шкіра досить мʼяка і гладенька після неї, а одразу бігти і зволожувати не хочеться.

  1. Aqua - вода, що використовується як розчинник для інших компонентів.
  2. Sodium Laureth Sulfate - поверхнево-активна речовина, яка забезпечує пінку та очищує шкіру.
  3. Cocamidopropyl Betaine - ще одна поверхнево-активна речовина, яка допомагає створити пінку та забезпечує зволоження шкіри.
  4. Capryloyl/Caproyl Methyl Glucamide - емолент, що м'яко зволожує та пом'якшує шкіру.
  5. Alcohol - спирт, ймовірно, використовується як розчинник або консервант.
  6. Aloe Barbadensis Leaf Juice - сік алое вера, відомий своїми зволожуючими властивостями.
  7. Hydroxyethyl Urea - зволожувач, який допомагає зберігати вологу в шкірі.
  8. Parfum - ароматизатор, який надає продукту приємний запах.
  9. Panthenol - провітамін B5, який заспокоює та зволожує шкіру.
  10. Phenoxyethanol - консервант, який допомагає запобігти розмноженню бактерій та грибків у продукті.
  11. Ethylhexylglycerin - ще один консервант, який допомагає зберегти стабільність продукту.
  12. Disodium EDTA - хелатуючий агент, який допомагає зберігати стабільність формули продукту.
  13. Sodium Benzoate - консервант, який запобігає зростанню мікроорганізмів у продукті.
  14. Hexyl Cinnamal - ароматична речовина, яка може надати продукту аромат квітів.
  15. CI 42090, CI 16255, CI 19140 - хімічні пігменти, які використовуються для надання продукту кольору.

Ну, розраховувати, що склад буде включати суцільні рослинні екстракти не варто було, все ж, це засіб із яскравим та виразним ароматом.

Проте, тут досить багато ароматичних речовин та барвників, як для пінки для користування з 6 років 🤔

Формат пакування, аромат та консистенція продукту мені зайшли 😻 Приємна пінка у використанні, що підіймає настрій та лагідно справляється із задачею. І досить економна у використанні!

От що викликає сумніви, так вікове зазначення: 6+

Склад засобу, на мою думку, містить ряд інгредієнтів, які можуть бути несумісні з чутливою дитячою шкірою, таких як Sodium Laureth Sulfate та різні ароматизатори і пігменти.

Я можу помилятися, але виключно для дитини не ризикнула б, мабуть, купувати.

Хоча сама буду користуватися із задоволенням і з радістю спробую інші аромати 💓