Zhukovka 🌸

Які мінуси я знайшла у Mermade ?

Які мінуси я знайшла у Mermade ?

Привіт, красунечка 🍓
Гадаю , ти вже знайома з одним з найпопулярніших брендів українського виробництва - Mermade 🧜🏻‍♀️
Вони підкорили не одне дівоче серденько своєю милою продукцією , європейською якістю та френдлі стосунками 💑 Проте , мені вдалося знайти мінус! Який? Ти знайдеш в кінці допису 😉

Пластикова туба, котра зберігає у собі 150мл ніжної пінки 🫧 Дизайн притаманний бренду , миленький та мінімалістичний 🥥 Позаду присутня вся необхідна інформація щодо використання продукту .

Зручний носик-помпа , який плавненько видає необхідну кількість пінки. Мені сподобалось, що на дозаторі ребриста поверхня, завдяки якій туба не ковзає у мокрих руках 🫴🏻

Сама пінка густа і довго тримає форму 🫧 Огортає тіло ніжною вуаллю , даруючи неймовірно приємний аромат соковитого тропічного кокосу 🥥

Які мінуси я знайшла у Mermade ?
Які мінуси я знайшла у Mermade ?
Які мінуси я знайшла у Mermade ?
Які мінуси я знайшла у Mermade ?

Містить у складі смаколики , які піклуються про стан шкіри :
🫧 Гідроксиетил сечовина -
Позбавляє сухості шкіри та повертає їй пружність , завдяки відновленню натурального зволожуючого фактору .
🫧 Пантенол - заспокоює подразнену шкіру і знімає почервоніння .
🫧 Алое - надає шкірі додаткового зволоження,заспокоює, відновлює .

Під час використання цієї пінки шкіра стає оксамитова і м'якенька, наче у немовляти .
Тіло очищене, гладеньке і дуже солодко пахне на відстані обіймів🫂

3 лайфхаки використання пінки :
1. Пінка для душу ( класичний варіант)
2. Мило для рук ( гостям і дітлахам буде приємно мити руки м'якенькою, ароматною пінкою )
3. Пінка для гоління ніжок ( чому б і ні? Її формула і активні компоненти алое та пантенолу допоможуть ніжкам бути гладенькими і без подразнень )


І нарешті перейдемо до мінусів , які я виявила під час використання:

Ця пінка має здатність закінчуватись 😭 Я її дуже полюбила , адже користуватись нею справжня пухкенько-ароматна насолода🥥 Хочу мати тепер всю колекцію !
Доречі, у Mermade зараз знижки до -40% на сайті MakeUp , тож не упусти можливість порадувати себе і свою матусю приємними подаруночками 🎁 (всі ж пам'ятають про свято?)