Beautiful land💞

Живильний крем для обличчя й тіла Eveline

Живильний крем для обличчя й тіла Eveline

Надихнула мене на цей кремчик моя улюблена YuliHrytskoff. Я дуже обожнюю кокосик, тому взяла його, знаючи, що він мені точно сподобається.

Упакування кремчику — пластикова баночка білого кольору об'ємом 200 мл. Кришка баночки крему закручується на різьбу, що забезпечує надійне закриття. Має приємний дизайн у кокосовій темі.

Під кришкою розташовано захисну герметичну пломбу, яка має спеціальний язичок, за допомогою якого можна відкрити крем.

Консистенція крему дуже густа, щось знаходиться між маслом та дуже густою сметанкою, чомусь мені нагадує всім знайомий крем від Nivea. При цьому він має щільну текстуру, яка легко рівномірно наноситься на шкіру.

Що найважливіше для мене, це запах, який має м'яку ніжну ноту кокоса🥥. Він відчувається, але ненав'язливо, легко поєднується з іншими ароматами та парфумами. Одним словом можно його назвати легким.

Використання дуже просте, але я використовую його лише на тілі, крім обличчя, оскільки маю жирний тип шкіри, і мені він буде лише зайвим.

Наношу невеликий шматочок крему на шкіру і масажуючими рухами рівномірно розподіляю по тілу.

Крем швидко вбирається, залишаючи приємний зволожуючий ефект та аромат. Він не залишає липкості або жирності.

Плюси крему:

  • Чудове зволоження та живлення шкіри.
  • Бюджетний.
  • Має приємний легкий аромат кокосика.
  • Немає відчуття липкості та жирності.
  • Швидке вбирання в шкіру.
  • Чудово підходить на зимовий період.
  • Після крему шкіра приємна та шовковиста на дотик.

Мінусів я не знайшла в ньому, бо він настільки солоденький, що хочеться взяти ще баночку, і навіть не одну, щоб насолоджуватися тим приємним ефектом на шкірі.

Дякую любі за увагу.😘