Alina🍒

Парфумований антисептик для рук від Landor - Vanilla

Парфумований антисептик для рук від Landor - Vanilla

Вітаю, дівчата🌸

Антисептик для рук завжди займав почесне місце в моїй сумочці, тож коли настав момент купувати новий, то мою увагу одразу привернув парфумований антисептик від бренду Landor, який в першу чергу спеціалізується на парфумерії)

Так як у мене досить великий асортимент з їх мініатюрок, було вирішено брати на затест антисептик🔥

Пляшечка з біло-рожевого матового пластику та брендованою наліпкою, має розпилювач та захисну кришечку, що міцно сидить на тарі✨

Обʼєм: 75 мл

70% alcohol

Взагалі, в лінійці представлені три аромати антисептика:

orange 🍊

•ambergris wood 🪵

• vanilla 🧁

Для себе я обрала ванільний і отримала доволі концентрований солодкий ванільно-вершковий аромат, який спочатку може здатись різкуватим, але за пару секунд вивітрюється та залишає легкий приємний аромат💫

Антисептик добре виконує свою функцію і бонусом дарує ванільну насолоду✨

Він не пересушує шкіру, не має неприємного липкого відчуття після нанесення та надає доволі непогане помʼякшення рукам🌸

Що мені не дуже сподобалось, так це те, що при розпиленні доволі туго натискається дозатор та перша порція розлітається струйно (можете переглянути на відео) + пляшечка особисто у мене трохи ковзає в руці.

Загалом, це дуже непогана річ, яка закриває мою потребу в дезинфекції рук, від аромату до дбайливого впливу на руки 5/5✨

Хоча є невеликі зауваження щодо самої тари, я з задоволенням візьму собі на затест інші аромати і можу радити вам🌸

Дякую кожній за приділену увагу✨