Missmili

Олівчик для брів Patricia Ledo Eye Brow Designer з щіточкою, тон 02

Олівчик для брів Patricia Ledo Eye Brow Designer з щіточкою, тон 02

Напевно з року 2014 я серйозно підсіла на косметику для брів)Памʼятаєте моду на графічні брови?Ох ,як я хотіла собі такі,але не вміла їх так гарно малювати(та й зараз не вмію)

Але коли в моду увійшли натуральні густі і пухнасті брови,от тут я і розкрила всі свої таланти)жартую)

Олівчик для брів Patricia Ledo Eye Brow Designer з щіточкою, тон 02

Ціна залежить від акцій 30-50 грн

Що ми маємо:

Гарний акуратного дизайну олівчик для брів з щіточкою і ковпачками

Відтінок обрала самий популярний по відгукам-02

Це холодний,більше навіть нейтральний,сіро-коричневий відтінок який багато хто шукає

Обʼєм олівця 1,3 гр

Текстура мʼяка,але не жирна,точиться добре(в холодильник класти не треба😅)

При нанесенні комфортний,шкіру не дряпає,за рахунок мʼякої текстури гарно робить ефект натуральних і густих брів,окремі волоски промалювати ним не вийде ,саме за консистенції(хіба що дуже гостро підточити) а от надати форму і додати густоту-легко👌

Олівчик хоч і мʼякий,але не тече і не розмазується протягом дня.Гарно тушується і виглядає природньо на бровах

Стійкісь-дуже пристойна,робочий день витримав спокійно,звичайно якщо не терти брови.

По кольору-без рижини та червоного підтону,це такий приємний холодний відтінок коричневого який підійде багатьом,інтенсивність кольору можна контролювати ступенем натискання при нанесенні

Щіточка в олівчика зручна і якісна,гарно розчесує і розтушовує.

Висновок:Олівчик виявився дуже якісним і легким у використанні,колір ,як на мене- топ!Хороша якість за приємну вартість!

Якщо ви в пошуку гарного,з нейтральним підтоном сіро-коричневого олівця-то рекомендую спробувати цей!