Anna_feerie

Хайлайтер з вологим сяянням. Бюджетно!)

Хайлайтер з вологим сяянням. Бюджетно!)
Хайлайтер з вологим сяянням. Бюджетно!)
Хайлайтер з вологим сяянням. Бюджетно!)

Обожнюю знаходити діаманти в бюджетному сегменті і сьогодні хочу розповісти саме про такий продукт!)

Це дуже бюджетний хайлайтер від Patricia Ledo Love Light 02, який я ще й придбала по смішній ціні. Взагалі нічого особливого не очікувала, але ж хайлайтерів багато не буває, тому вирішила взяти🙃.

Хайлайтер з вологим сяянням. Бюджетно!)

А після першого ж використання це серденько мене закохало в себе, адже такий дорогий блиск дає не кожен люксовий продукт, а тут Патрисиа Ледо - та ідеальне підсвічування 😍. Нереально!)))

Хайлайтер не містить окремих блискіток, це доволі гладка текстура, яка при нанесенні та розтушуванні дає те саме "місячне сяйво", на яке ми полюємо, коли обираємо продукт для корекції обличчя.

Навіть пакування натякає нам на люкс - красивий золотистий футляр, що відбиває світло, кришечка, яка зручно відкривається та фіксується магнітом, дзеркало та тиснення літер бренду на рефілі❤️.

Єдиний нюанс - поверхня трохи замилюється з часом, але при цьому все одно продукт легко набирається пальцем або синтетичним пензлем.

Мій вердикт - чудовий хайлайтер, який точно варто спробувати!) А ще це дуже класний подарунок для подружки, сестрички або колеги - така собі косметична валентинка🥰.