Zhukovka 🌸

Що таке контуринг і як він працює ?

Що таке контуринг і як він працює ?

Контуринг - техніка макіяжу, що дозволяє скорегувати рельєф обличчя за рахунок нашаровування темних та світлих тональних засобів. За допомогою контурингу можна, наприклад, візуально звузити лоб чи ніс, створити виразні вилиці, зменшити друге підборіддя, змінити овал обличчя тощо.

Я дуже люблю чіткі та виразні вилиці і завжди намагаюсь підкреслили свої за допомогою спеціальних косметичних засобів 😌

Що таке контуринг і як він працює ?

Для себе зазвичай я обираю контур та хайлайтер і палетка Дуо від Bless поєднує у собі ці 2 продукти .


За допомогою темного контуру я створюю глибину вилиць , наносячи його у ямки . А також роблю носик більш тоненьким , наносячи засіб по обидві сторони переносиці .
Контур ідеальний коричневий , без натяку на рижий чи сірий підтон .


За допомогою хайлайтеру я підсвічую бажані ділянки обличчя - це випукла частина вилиць, зона над губою, під брівкою та роблю погляд більш відкритим і виразним, наносячи хайлайтер у внутрішній куточок ока ✨
Хайлайтер має дрібненький шимер з легким теплим золотистим натяком .

У мене 02 відтінок і для моєї нейтральної шкіри це найкращий варіант . Шовковиста текстура гарненько лягає, не пилить і створює натуральний ефект інста обличчя 🔥 Мені дуже подобається цей метод макіяжу і дуже подобається палетка Bless Beauty ❤️

Тому, якщо ви у пошуках прекрасного варіанту для контурингу - раджу 😌 І додаю "ДО" - "ПІСЛЯ"

Т