Пришелець Ольга

Подарунок від чарівної Карини Швець

Подарунок від чарівної Карини Швець
Подарунок від чарівної Карини Швець

Колись при розмові з Швець Карина🤍 я сказала, що не проти забрати в неї помаду від Мейбелін, бо їй не підходить колір. Але я не очікувала, що мені приїде цілий скарб всього корисного 🤭

Кажу одразу й чесно, пензлів багато не буває. А особливо для тону й контурінгу)

Ніколи таке не пробувала, тому стало цікаво що воно є. Але можу сказати, що змиває ця штука добре. Принаймні з руки стійку помаду зняло з першого разу.

У мене тепер в колекції є 15 відтінок Peachy. Він рижуватий, тому не підійде рожевому підтону. Буду тестувати)

Була здивована появою пробників в посилці. За Боклє можу одразу сказати, що аромат на любителя. Треба поносити, щоб зрозуміти.

А ось Earl Grey від FCP сподобається більшості, особливо любителям чаїв. Тільки треба пережити цей дозатор. Не знаю як можна було зробити його настільки не юзабельним?!?👹

Карина є ледь не амбрсадором цього відтінку олівчика, тому тепер настала і моя черга його тестувати 😂

Колись в магазині його протестувала, і то було кохання з першого свотчу. Тепер він нарешті у мене. На літо цей спаркл буде просто маст хевом для макіяжей 🙌

Так і я стала тепер учасницею тестування 😅

Скажу одразу й чесно, я налаштована скептично щодо неї. Не бачу в складі такого, щоб дійсно допомагало відновлювати волосся. Але й я живу за принципом "Краще відновлення - нова стрижка". Подивимось що то є за звір такий)

Вибачте, останнім часом я щось взагалі не своя. Багато чого забуваю та не помічаю, навіть якщо це колосальні зміни в людях. Тому й активності тут небагато, бо не можу навіть нормально сконцентруватися та сформулювати речення 🙄 (але за завтрашні зустрічі з дівчатками я пам'ятаю 😉)

Але сподіваюсь, що хандра пройде, і я знову зможу повернутися до створення контенту 🙌

Всім гарного дня, вечора та ранку ❣️

Бережіть себе ❣️