Sofiia Ts

ROUND LAB Mugwort Calming Mask Sheet – тканинна маска з полином для чутливої шкіри

ROUND LAB Mugwort Calming Mask Sheet – тканинна маска з полином для чутливої шкіри

Всім привіт, думаю у більшості після свят шкіра стає трошки в гіршому стані, то потрібно швидко її привести до життя. А коли я рішила зробити масочку раз на місяць, такий момент варто запам'ятати і зняти 😂

Ці тканинні масочки від Round Lab дуже мені подобаються (я не фанат тканинних абсолютно), бо ефект видно зразу. Вони мені заспокоюють і зволожують та освітлюють шкіру, роблять рівніший тон та знімають набряки.

Перед цим користувалась від цього бренду з екстрактом голок сосни, ефект збігається.

ROUND LAB Mugwort Calming Mask Sheet – тканинна маска з полином для чутливої шкіри

Масочка в класичній упаковці з надзвичайною великою кількістю есенції (мені здається вистачило б на дві маски), з легким травʼяним ароматом. Есенція водяниста, без липкості. Масочку потрібно тримати 10 хв, я так і тримаю, залишки рідини нанесла на шию та декольте.

І тут надзвичайний результат, від не залишає липкості абсолютно! Я зверху наношу крем, і шкіра ніби відполірована, дуже сяюча ✨

Water, Glycerin, Methylpropanediol, Artemisia Vulgaris Extract (1,000 ppm), Althaea Rosea Flower Extract, Dipropylene Glycol, Hydroxyacetophenone, Allantoin, Butylene Glycol, Madecassoside, Tromethamine, 1,2-Hexanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-10, Betaine, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Dipotassium Glycyrrhizate, Caffeine, Carbomer, Disodium EDTA.

Такого типу маски мають схожі склади - вода з гліцерином + екстракти, проте тут він максимально простий і має велику кількість потрібних мені заспокійливих компонентів: центелла, алтея, полин, пантенол та алантоїн.

Якщо ви не любите тканинні маски як я, спробуйте цю і ви поміняєте свою думку. Вона за 10 хвилин зробить з вашої шкіри цукерочку - таку ж красиву та глазуровану 🍬 Вони зроблять рівний тон та натуральне сяяння, і звичайно, це буде ідеальна база для рівного макіяжу 🔥 Оцінка 10/10