Mila Masiukova

Метеорити від Guerlain

Метеорити від Guerlain
Метеорити від Guerlain
Метеорити від Guerlain

Їх або любиш, або ненавидиш.. іншого просто не дано)

Моє враження від метеоритів здебільшого позитивне. Знайома я з ними давно і може точно сказати, що любов в мене сталась тільки з відтінком №3.

По перше, метеорити мають гарне пакування. Всередині картонної упаковки, вас чекає симпатична металева баночка, яку рука не підніметься викинути, навіть після використання пудри.

На жаль, немає ніякої захисної слюди чи наклейки контролю, як на мене це мінус.

Спонжик резиновий, хотілось би бачити пуховку. Цей служить суто для того, щоб кульки витримали транспортування. Для нанесення я використовую кісточку.

Доречі, пудра має приємний, фіалковий аромат. І всі кульки прийшли цілими, хоч і замовлення було з ЄС.

Метеорити від Guerlain
Метеорити від Guerlain
Метеорити від Guerlain

Тепер про головне – ефект та відтінок:

Як на мене, то саме 3 відтінок є найбільш гарним та універсальним. Треба розуміти, що сама пудра, має більше ефект вуалі-фіксатора. Вона чудово фіксує макіяж, за рахунок шиммерів додає красивого блиску шкірі. Вона досить світла і яскраво-вираженого відтінку не має. Саме тому вона підійде майже всім, крім дуже смуглих.

Кому точно НЕ підійде ця пудра:

· Якщо ви чекаєте від неї перекриття недоліків;

· Плануєте використовувати як самостійний продукт;

· Не любите шиммер і маєте потребу лише в матуючому покритті.

За що я та ще багато жінок любимо метеорити?

· Я б написала про красивий дизайн і гарний аромат, але це не основна причина.

· Ця пудра і матує і надає блиску одночасно;

· Для мене вона є ідеальним фінішним покриттям у макіяжі. Раніше я використовувала фіксуючі спреї.

· Чудово доповнює легкі тональні текстури, шкіра виглядає більш доглянутою, але не перевантаженою.

· Вистачає тих кульок дійсно надовго.

Щоб зрозуміти чи підійде ця пудра Вам, варто її спробувати. Тим більше на неї часто бувають гарні акції.

На фото в комбінації з моїм улюбленим BB-кремом - https://club.makeup.com.ua/post/37149/