Mila Masiukova

Пензлик для метеоритів, а ще для будь-якої пудри, як компактної, так і розсипчастої

Пензлик для метеоритів, а ще для будь-якої пудри, як компактної, так і розсипчастої
Пензлик для метеоритів, а ще для будь-якої пудри, як компактної, так і розсипчастої

Спершу цей пензлик підкорив мене своїм дизайном, тому я замовила його без затестів, навмання. Він виявся крутим, тому ділюсь своїми позитивними враженнями..

Кісточка має універсальний сріблясто-сірий колір, що чудово доповнить косметичку, або гарно виглядатиме і на макіяжному столику. Ручка кісточки є прозорою, а всередині неї купа блискучих кристалів. Тільки її розглядання вже приносить задоволення, але повернемось до суті.

Ворс синтетичний і дуже приємний на дотик. Набита кісточка досить щільно, але не занадто.

Вона ідеально підійде для розсипчастої або компактної пудри. Але і для пудри у кульках вона підійшла чудово, кульки не забиваються в ворс, але пігмент чудово передається на кісточку, а потім і на шкіру.

Відгук на метеорити тут - https://club.makeup.com.ua/post/38008/

Цей пензлик потішив мене своєю якістю, тому раджу звернути увагу на цей бренд, додаю ще кілька пензликів з цієї серії. Ще кілька варіантів пензликів додала знизу.

Пензлик для метеоритів, а ще для будь-якої пудри, як компактної, так і розсипчастої
Пензлик для метеоритів, а ще для будь-якої пудри, як компактної, так і розсипчастої
Пензлик для метеоритів, а ще для будь-якої пудри, як компактної, так і розсипчастої
Пензлик для метеоритів, а ще для будь-якої пудри, як компактної, так і розсипчастої