KsuLv

Знімає втому, стрес і покращує настрій.

Знімає втому, стрес і покращує настрій.
Знімає втому, стрес і покращує настрій.

Я раніше користувалась звичайною морською сіллю і от одного разу, будучи на відпочинку, вирішила спробувати щось цікавіше: сіль з ефірною олією сосни від українського виробника.

Чому саме ефірна олія сосни?

Особливі «смолисті» компоненти ефірної олії корисні для нашого організму, оскільки вони стимулюють обмін речовин в шкірі, прискорюють регенерацію пошкоджень і сприяють більш ефективному лікуванню запальних захворювань.

Що обіцяє виробник?

Сосна очищає дихальні шляхи, пом’якшує кашель, знімає запалення, зігріває і розслабляє м’язи. Ароматна ванна знімає втому, стресову напругу, підвищує працездатність і покращує настрій. Непогано, чи не так?

Основним при виборі для мене був склад: щоб вона не містила барвників і штучних ароматизаторів.

Склад солі Желана приємний, містить натуральний ароматизатор - екстракт сосни. Структура середнього помолу, гарно розчиняється у воді, ніжно скрабує шкіру.

Враження:

✅ сіль має приємний аромат, який переносить у ранковий карпатський ліс, аромат свободи і єднання з природою;

✅ вона очищена, не містить брудних частинок (які інколи мені попадали в інших продуктах);

✅ гарно розслабляє тіло і мʼязи після прогулянок в горах;

✅ ніжно скрабує шкіру, не пересушуючи її.

Висновок:

Сіль стане ідеальним варіантом для ароматерапії, зняття стресу після складних робочих буднів і покращення стану шкіри.

Знімає втому, стрес і покращує настрій.