kareenelll

На чому ж зекономити?

На чому ж зекономити?

В якийсь момент мені прийшла в голову навʼязлива думка, що мені треба оновити всю свою косметику на щось «посолідніше». Оновивши більшість засобів на трошки дорожчі, я порівнюю їх з бюджетними, які були в мене до. І ось що я можу сказати вам на рахунок цього:

  1. Тіні для брів. Раніше я малювала брови тінями для очей. Зараз ті тіні полетіли в мусорку, бо білоруські паразити викликали в мене алергію😡 Але думка моя не змінна. Використовуйте або тіні для очей, або ж самі звичайні і бюджетні тіні для брів. Тут спокійно можна зекономити.
  2. Олівець для губ. Зразу ж порада: обирайте гелеві олівчики. Маючи дерев’яний олівець Nyx nude beige та вдвічі дешевші гелеві від Lamel та Ln pro, я можу впевнено сказати, тут можете економити. Зараз широкий вибір бюджетних олівчиків. А саме гелеві будуть триматись набагато довше.
  3. Олівець для очей. Насправді тут 50/50. Олівці для очей доторкаються слизової, тому все ж якщо в вас чутливі очі, то економити не варто. Для себе зараз я підібрала олівець від Clinique. Порівнюю я його з гелевий олівчиком Lamel. І ось Lamel мені набагато більше припав до душі, він насичений, він стійкий, він легко наноситься і добре тушується. Тому вибір за вами🫶🏻
  4. Туш для вій. Користуючись eveline та Maybelline я була задоволена. А якщо ще використовувала базу під туш від eveline, то було вау. Але на заміну я вирішила спробувати міні версію туші Lancome. І що вам сказати… не переплачуйте😋
  5. Гель для брів. У мене брови густі і мають товсту чорну волосину, приборкати їх справді не легко 🏇Але все ж цілком реально знайти хороший гель для брів. Маючи дешевші гелі раніше та професійний зараз, я не бачу аж дуже великої різниці🤔
  6. Блиск для губ та помади. Ну тут все ясно, в масмаркеті є багато класних засобів для губ. Тут дійсно на колір і смак для кожного є. Особисто мені подобаються прозорі блиски для губ. Якщо дати під низ олівчик, чи дати зверху на помаду блиск, то можна зробити любий колір. Ну і цей ефект рідкого скла досить гарно додає обʼєму🤍

На деякі товари які я згадала тут і які є на фото мені б хотілось зробити огляд🫶🏻 надіюсь помаленько дійдуть до цього руки