Матвієць Яна 🐱

Тонер для регенерації бар'єру шкіри

Тонер для регенерації бар'єру шкіри

Я дуже люблю тоніки/тонери у своїй доглядовій рутині

А також крім Українського виробника я обожнюю Корейський догляд

Я вже знайома з цим чудовим брендом 👇

https://club.makeup.com.ua/post/37652/

Мій запит до тоніка/тонера це - прибрати стягнутість шкіри після вмивання, та заспокоєння гіпер-чутливості, оскільки в мене у догляді присутні кислоти

Мій вибір пав на цього малюка від корейського бренда P.CALM і це потрапляння у саме серденько 🫶

Тонер P.CALM "Barrier Cycle Toner", створений для глибокого зволоження та відновлення шкіри

Цей унікальний продукт є ідеальним рішенням для підтримки здорової мікрофлори та захисного бар'єру шкіри

Пластиковий флакон об'ємом 30 мл

Також можно замовити більший формат в об'ємі 200 мл

Консистенція водяниста та засіб не містить аромату

Я пробувала наносити ватним пафом, а також безпосередньо одразу на обличчя
Обидва способи дуже комфортні у використанні

В якому хочеться виділити

💧 Ніацинамід - зміцнює захисний бар'єр шкіри, має антиоксидантну, протизапальну та освітлювальну дію, звужує пори

💧 Пантенол - має загоювальну, зволожуючу та розгладжуючу дію

💧 Натрієва сіль - сприяє регенерації тканин, робить шкіру більш м'якою та гладкою, виявляє високі зволожуючі властивості

💧 Ферменти лактобактерій Lactobacillus - активізує процеси оновлення шкіри та відновлює її захисні функції, надає омолоджуючий ефект

💧 Центела азіатська - зменшує запалення та контролює вироблення себуму

💧 Азулен - заспокоює чутливу шкіру та сприяє відновленню

💧 Масло чайного дерева - антиоксидант, заспокоює шкіру

💧 Азіатикозид - є основним компонентом рослини, яка давно використовується в аюрведичній системі медицини для лікування різноманітних захворювань, включаючи дерматит

💧 Каріка Папая та Протеаза - делікатно видаляють відмерлі клітини, залишаючи шкіру м'якою та сяючою

Я використовую тонер P.CALM кожного дня після ранкового вмивання і хочу плакати, бо його вже залишилось на донишку(

Я однознаю рекомендую тим, хто хоче відновити шкірний бар'єр, покращити загальний стан та наситити шкіру вологою

На фото шкіра одразу після нанесення(а ще показую вам своє ліве око, бо чомусь в моїх постах завжди фігурує праве 🤷)

Дякую 🥰