Hanna Domashenko

Цей допис повинен був з'явитись тут ще у квітні

Цей допис повинен був з'явитись тут ще у квітні

Я так хотіла до вас увірватися ще посеред квітня з гарним святковим настроєм!.. Так хотілося розділити з вами радість перших весняних квітів, оновленим доглядом за волоссям та тілом, з новими бУті штучками в декоративці та навіть трохи порадіти (чи трохи поплакати, хто зна😅 з приводу мого дня варення та переходу в нову вікову категорію в догляді за шкірою if you know what I mean (хоча я була впевнена, що мені в черговий раз виповнилося 17)🤭

Цей допис повинен був з'явитись тут ще у квітні
Цей допис повинен був з'явитись тут ще у квітні
Цей допис повинен був з'явитись тут ще у квітні

Та в цей період моя фортеця оптимізму з тріском розвалилася: чи не щоденні обстріли міста, купа роботи, бо зараз гарячий сезон і понаднормова активність за ноутбуком, застуда за застудою (навіть на День Народження вже ввечері я почала відчувати, що знову застудилася)...а потім подаємо це все під соусом "відключення світла" через самі знаєте якого сусіда... ну і не забудемо про чергову вірогідність наступу на Харків, про яку не говорить тільки лінивий.

Але досить вже мого ниття!😅 Цей допис-подяку хочу присвятити кожній квіточці клубу! Ви милі, ніжні, тендітні, добрі та водночас мудрі та сильні.

А ще не пропущу нагоди похизуватися своїм неочікуваними сюрпризами від моєї чарівної Demchenko Alina та прекрасної Оксана Князєва на День Народження! Щоб ви розуміли, завдяки Ксю я ледь не схопила білу гарячку, бо до мене у відділення НП їхало НАСІННЯ, яке я НЕ ЗМОВЛЯЛА! Я вже подумала, що то я перепрацювалася...😁

Всі смаколики, цукерки та шоколадки були знищені ще в перший тиждень (воно й не дурно, бо чекати до травня заради фото подаруночків я б просто не змогла😊).

Дівчата, ви просто погляньте на цей скарб! Мене це так розчулило, що я була ладна ревіти... 😭Обіймаю кожну! Тому згодом буду ділитися цими "смаколиками" в наступних дописах! Цьомки-бомки!💋