Вікторія М🌹

2 популярні гідрофільні олії та їх особливості

2 популярні гідрофільні олії та їх особливості

Участь в порівнянні беруть :

💚 Гідрофільна олія Purito From Green Cleansing Oil

💛 Гідрофільна олія з пробіотиками й колагеном Medi Peel Red Lacto Collagen Cleansing Oil

Medi Peel вже давненько чекала своєї черги та коли закінчиться олія від Purito

І от, коли в Purito зламався дозатор та продукту трохи залишилось на дні - було прийнято рішення негайно і обовʼязково їх порівняти

А зелена пляшечка тепер спокійно буде чекати наступного посту викидушок

Обʼєм у олій по 200 мл, ціна майже однакова

2 популярні гідрофільні олії та їх особливості

Склад Purito

Olea Europea (Olive) Fruit Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower)

Seed Oil, Sorbeth-30 Tetraoleate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glyceryl Caprylate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Tocopherol

Склад Medi Peel

Glycine soja (soybean) oil (80%), Solves-30 Tetraoleate, Caprylic/Capric Triglyceride, Jojoba Seed Oil, Olive Oil, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Lape Seed Ferment, Corn Mint Oil, Apricot Seed oil, tocopheryl acetate, evening primrose oil, bachu leaf extract, rice germ oil, damask rose flower water, grape seed oil, meadow foam seed oil, argan kernel oil, centella leaf extract, green tea extract, gardenia extract, schisandra chinensis extract, turmeric root Extract, branch root extract, sunflower seed oil, andilova seed oil, purified water, lactobacillus fermented product (9.8 ppb), butylene glycol, xylitol glucoside, anhydroxylitol, xylitol, persimmon leaf extract, grape extract, 1, 2-Hexanediol, coffee bean extract, safflower extract, hojanggeun root extract, chopidae fruit extract, chestnut bark extract, glucose, glycine, serine, glutamic acid, aspartic acid, leucine, alanine, lysine, egg Jintan, tyrosine, phenylalanine, proline, valine, threonine, isoleucine, giant pine leaf extract, sugar elm root extract, arrowroot extract, evening primrose extract, histidine, methionine, cysteine, ethylhexyl glycerin, hydrolyzed collagen (0.01 ppb)

Очевидна різниця в кількості складових

Та загалом:

  • У Purito склад простіший і складається з олій здебільшого
  • У Medi Peel формула на основі лактобактерій, також присутні безліч олій та різних екстрактів

Purito

Олія оливкового кольору та запаху, не водяниста

Medi Peel

Прозора олія з трохи ванільним запахом, яка трохи рідкіша за Purito і на обличчі відчувається легшою, але ні та на та занадто не течуть

На моєму обличчі нанесені: спф, консиллер, туш, віск для брів, бронзер, румʼяна та помада

Результат від обох олій показую на відео

Зліва Purito

Справа Medi Peel

Написала як для себе, для вас дзеркально, напевно, не знаю як правильнінше казати

Тут ми бочимо, що обидві олії чудово впоралися з завданням, проте олія Purito стає більш брудною через помаду, а Medi Peel наче трохи розчиняє помаду, не стає такою кольоровою, як перша, але довше працює над змиванням

У підсумку можу сказати, що різниця для мене не суттєва, хіба що по відчуттям Purito більш олійна, та обидві прекрасно змивають весь бруд, макіяж та спф, не залишають жодних неприємних відчуттів, не викликають подразнень чи комедонів, легко змиваються пінкою

Два класних продукти

Зараз, коли вже моя олія Purito закінчилась, я не сильно сумую за нею, тому що Medi Peel мене стовідсотково влаштовує, ще й склад цікавий

Та все ж краще перед вмиванням будь-якою гідрофільною олією змити очі та туш з вій міцеляркою, так точно можна бути впевненим, мл між віями нічого зайвого не залишиться