Olga Voronova

Аромат, по який у мене часто питають

Аромат, по який у мене часто питають

Придбала його під настрій, хотілось чого легенького та літучого)

На думку спав чай від Елізабет Арден, але це ж не цікаво, почала шукати)побачила цей аромат, по приємній ціні)

Доля? Однозначно.

Якщо вже почали порівнювати з зеленим чаєм, то цей в пакуванні виграє стовідсотково. Тяжкий скляний флакон, з важкою кришкою та блакитною рідиною.

Вся серія цих ароматів( ви точно бачили цю серію, але в помаранчевому варіанті) має класний дизайн. Пульверизатор працює відмінно, дорікань на нього не маю

Зі всієї скромної полички в ньому найбільше акватики. Навіть не цитрусовості, акватики.

В ньому жваво проривається нейролі, через вибух цитронного букету з початку. Потім деревина, але не банальна, а волога.

Ніби після туману. Ось. Туман.

Я в ньому бачу туманність, дещо мужності.

На чоловікові він був би доречним) Або ні, тут діло вашого сприйняття)

До шлейфу взагалі питань немає. Так, до шлейфу в цитрусовому ароматі. Як не дивно, але люди його чують, і питають що це так приємно пахне.

Тому як би не було, освіжувачі повітря також бувають приємні.

Активно аромат буде з вами години три, загалом п’ять. На сорочці я його відчуваю і на наступний день.

Це не ніша та не люкс, підтонів та шаленоЇ трансформації не очікуйте, але у мене до нього рука тягнеться. Як в хороші дні, так і в жахливі. Щось в ньому є, і ай лайк іт!

Якось так) А який ваш улюблений свіжачок?