SomovaFM

Eyeliner для італійського погляду від ViSTUDIO

Eyeliner для італійського погляду від ViSTUDIO
Eyeliner для італійського погляду від ViSTUDIO

Коли мова йде про відводку очей я завжди думаю про Моніку Беллуччі у фільмі "Малена".

Хотілося б мені мати такий же розкішний погляд зі стрілками, як вона. Проте через мої глибоко посаджені очі на навісше повіко, все ще не знайшла той самий вдалий спосіб малювання стрілок. Проте пізнавати різноманітні підводки мені це не заважає.

Eyeliner для італійського погляду від ViSTUDIO

Водостійкий лайнер для очей від італійського бренду ViSTUDIO у чорному кольорі представлений у формі олівця.

Дизайн classic style, як і все в бренду: мінімалістичний білий напис на чорному, оправа має зручний матовий прогиб для тримання, завдяки чому лайнер не ковзає в руках.

Сам пензлик в лайнеру з м'якого пафу, який при цьому гарно тримає свою форму. Утоншенний кінчик дозволяє робити найтонші штрихи в макіяжі, а при більшому натиску легко змінювати товшину лінії.

Чорний матовий колір гарно лягає на повіко. Оскільки класичні стрілки ще мені не даються, я вирішила нанести лайнер на слизисту - погляд італійки або Шахіризади, кому як подобається. Завдяки тонком пензлику промалювати слизисту було дууже легко, звичайним олівцем ви таке не зробите.

Результат на фото з першого разу нанесення без зайвих "підтринань".

Підводка наче рідка, пензлик пропитаний нею як свіжий фломастер, проте не розтікається і гарно тримається.

Стійкість чудова, я проходила пів дня з підводкою на слизистій і вона не розмазалась, не розтіклася і не зникла.

При цьому доволі легко змивається міцелярною пінкою з теплою водою.

Однозначно рекомендасьйон для красунь, в яких підводка очей це базовий мейкап та гарний варіант для новачків, аби навчитися цьому 🖤